Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? Szerintetek?

Meg fog jönni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval,4 hónapja voltam nőgyógyásznál.Akkor azt mondta meg kell jöjjön(nagyon fájt a hasam alja)majd nem 3 éve van fehérfolyásom,szörösödök,patitiaim is vannak mondjuk a mellem 0.

Szerintetek?13L



2017. jan. 12. 06:05
 1/4 anonim válasza:
Nekem 3 hónapja van feherfolyasom de egyszer már gorcsoltem is nekem sincs meg lehetséges hogy megfog jönni neked a mellem nekem is 0.
2017. jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát igen,ilyen a természet eggyesekhez kedvez másokhoz meg ....te am hány éves vagy?
2017. jan. 12. 12:51
 3/4 anonim válasza:
Szia!Nekem az volt,hogy mielőtt megjött kb fél évig néha görcsölt a hasam eléggé.Aztán tegnap jött meg :"D nekem is van kb 1 éve fehérfolyásom szőrösödtem én is pattanásaim is voltak.A mellem nekem nem 0 de azért nem nevezhető soknak sem.Amúgy remélem nem várod hogy megjöjjön,mert én rettenetesen paranoiás vagyok miatta egész nap hogy átvérzik vagy valami.Szóval ne vàrd, majd meg fog jönni :) amúgy nyugodtan írhatsz priviben :) 13/L
2017. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,nem egy kicsit sem várom :)
2017. jan. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!