Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 14 éves lány...

Mit csináljak? 14 éves lány vagyok és áprilisban nem jött meg.

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem 3 éve jött meg és még mindig nem állt be rendesen volt amikor egy hónapba kétszer jött meg anyut megkérdeztem mikor állt be neki és ő mondta hogy neki is csak akkor állt be amikor elkezdte szedni a fogamzásgátlót.
2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg híztál vagy drasztikusan fogyózol, attól simán kimaradhat a vérzésed. Ha nem élsz szexuális életet, nincs miért aggódnod. Van olyan barátnőm, akinek egész életében annyira rendszertelen volt a menzesze, hogy sokszor hónapokig sem jött meg, mindegyik több egészséges gyermeket szült. Szóval ha nem lehetsz terhes, ne aggódj.
2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
gratulálok! családi kapcsolatokba tartozik a menzeszed!
2010. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem is rendetlenkedett az elején a ciklusom. nem kell aggódni. ha ebben a hónapban is kimarad, keress fel egy nőgyógyászt (gyermeknőgyógyászhoz is elmehetsz). ne félj tőlük, nem bántanak.
2010. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baj, majd megjön. Még bőven lehet rendszertelen (nekem most sem túl rendszeres, pedig 22 vagyok). Azért tegyél a táskádba mindig "eszközöket", nehogy váratlanul érjen, ha majd megjön megint.
2010. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a "normális" válaszokat!!
2010. máj. 2. 14:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Nyugi az egyik barátnőmnek, első és a második vérzése között fél év is kimaradt, utána már viszonylag (+-1hét) rendszeres lett neki. Nekem 13 évesen jött meg és amíg el nem kezdtem szedni fogamzásgátlót addig nem lett rendszeres (25-40 nap között ingadozott a ciklusom), szerintem ha abba hagynám, ismét ugyanolyan rendszertelen lenne.

Nyugi teljesen normális, ha késik, az orvosok ezt egy legyintéssel elintézik, tapasztaltból mondom.

/Egyik ismerősömnek 14 évesen megjött azután két évig semmi, elmentek orvoshoz semmit nem csinált, majd megjön megint stb., aztán addig nyaggatták az orvosokat, amíg csináltak egy kivizsgálást, és kiderült, hogy valamilyen agydaganata van az illetőnek, és ez van hatással az agyalapi mirigyre ami befolyásolja a mensest./

23N

2010. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért ne aggódj. Nekem 4 éve van már először mondhatni normális volt aztán most 4-6 hónaponként jön meg. Pedig szűz vagyok.
2010. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hello! Nekem is volt már ilyen tavaly! Sőt nekem 4 hónapig kimaradt. Nagyon megijedtem, mert azt hittem, hogy el kell mennem nőgyógyászhoz. Anyukám felhívta az orvosomat, és megynyugtatott, hogy ez normális! :)
2010. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!