Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nulla libidó? A többi lent.

Nulla libidó? A többi lent.

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy 19 éves lány vagyok,egyáltalán nem kívánom a szexet.semmi nem izgat fel, bárhogy is próbálkozik a párom.Sok helyen olvastam, hogy ez az alacsony tesztoszteron szint miatt lehet, de nekem pont hogy jóval magasabb az átlag nőkéhez képest, emiatt erősebben szőrösödöm is.Fogamzásgátlók nem szedek.Van valaki hasonló helyzetben?Nagyon elkeserít.
2010. ápr. 11. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj...ne :) nem tesztoszteron (mivel az férfi hormon) hanem alacsony progeszteron...-ettől lehetsz PCOS, és ettől szőrösödhetsz is,ez nagyszerűen kezelhető gyógyszerrel,összetett betegség endokrinológiai kivizsgálásra el kéne menni :)
2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlacktigerXXX válasza:

[link]


első válaszolónak ajánlom ezt a figyelmébe, hogy tisztán lásson. :) a tesztoszterontól szőrösödik jobban. :) Asszonynak is magas, de ilyen problémája mint neked, nincs.

2010. jún. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!