Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hetes kismama vagyok,2...

Mesimumus kérdése:

8 hetes kismama vagyok,2 császár után.5. napja közepesen vérzek. A klinikán egyesek szerint hegterhesség vagy cervicalis /méhszájon lévő/ terhesség, amely megszakítandó, mert méhen kívülinek minősül. Szeintetek?

Figyelt kérdés
Mások szerint erről nincs szó,alsó tapadású,de élő,beleegyezésem nélkül nem megszakítható terhesség.Valakibek volt ilyen tapasztalata,mi lett a végkifejlet?

2016. ápr. 20. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor voltak a császárok?

Én is véreztem,most a harmdikkal,a 7.-dik,8.-dik héten....de megmaradt a baba.Most 14.-dik hétben vagyok....

2016. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010-ben,2012-ben. Jó tudni,hogy van ilyen és kihordható...Te mennyire és meggid véreztél?
2016. ápr. 20. 12:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként jó egészséget kívánok Nektek!
2016. ápr. 20. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm,neked is!

Az en csaszaraim,2008,2010-ben voltak.

A vérzésem napokig eltartott.Kétszer is...éjjel dolgoztam..

2016. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Anyukám is vérzett (1 császár után), amikor a húgomat várta, de végül nem veszett el.
2016. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül én sajnos nem mertem bevállalni,a dokik lebeszéltek,mondván,ha a baba a méhszájnál lévő kötőszövetes stb. állományból akar táplálkozni,mivel nagyjából ott tapadt meg,akkor mem tud megfelelően fejlődni,valamint a méhlepény kinőhet a húgyhólyagomra,amit utóbb nagyon nehéz helyreállítani.Nem vagyok büszke,inkább gyáva,de ugyanakkor a másik két gyerekemre is kellett gondoljunk.Továbbra is reménykedünk a gyermekáldásban
2016. aug. 19. 17:11
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én sajnos most estem ugyan ebbe bele.

2császár (2007,2012) után a hegben tapadt meg a baba.

Nem engedték hogy megtartsam. De még nem is ürültem ki lassan 2hónapja....

Neked milyen beavatkozással szakították meg? Én először KCl punktion voltam, majd Metotrexat punktion. +1 Metotrexat izomba....

2017. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem abortuszt csináltak.Azóta se estem teherbe,sajnos...Remélem, nálatok minden rendben!
2018. júl. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!