Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónappal császár után...

5 hónappal császár után veszélyes lenne egy újabb terhesség?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy picit igen, de csak orvos tud választ adni. mi most szertnénk a harmadikat azt mondta ha második terheségem lenne 9hónaptól probálkozhatnánk, így hogy a harmadik 1 évet javasolt.
2016. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sokáig fájt a seb, nem mertem bevállalni. Dokival mindenképp egyeztess. Most 4 éves a császárosom, félidős vagyok a hugival, még sosem nézte a heget, de én így is félek tőle. Sima szülés után biztos megvizsgálja manuálisan, azt mondják az eléggé fáj.. :/ De kíváncsi lennék én is a válaszokra.
2016. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes, de mindenképp császár lesz, ultrahangos vizsgálatokon nézik a hegvastagságot.

2. vàlaszoló, én nem hallottam, hogy kézzel vizsgálnák a heget, először kiakadtam, de jobban belegondolva ez max csak természetes szülés közben lehet, de remélem nem lesz. Legközelebb megkérdezem azért a dokimat..

2016. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Januárban szültem császárral, nekem a dokim 6 hónapot mondott, hogy onnantól lehet próbálkozni, ha szeretnénk. Én ezt korainak tartom picit, az egy évet mi kivárjuk. A hivatalos álláspont az az, hogy 18 hónap teljen el a két szülés között, vagyis 9 hónappal a császár után lehetne elvileg teherbe esni.
2016. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!