Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon éjszakára?

Tampon éjszakára?

Figyelt kérdés
Csak most állnék át a tamponra, 17 éves vagyok. Első alkalommal betehetem éjszakára vagy nem jó ötlet? Éjszaka a legerősebb a vérzés, szinte mindig átüt és nagyon zavar. Túl hosszú idő először éjszakára bent hagyni? Tudom, hogy csak 4-6 órát kéne, de én hétvégén 10-11 órát alszok.

2016. febr. 26. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős a vérzésed, szerintem gond nélkül felrakhatod éjszakára, még fájdalommal sem járni a felhelyezése. A lényeg, hogy rendesen a helyén legyen. Az optimális csere nyilván a 4-5 óra lenne, próbálj meg felkelni, állítsd be a telefonod ébresztőre. Nekem sokszor volt akár 11 óra is, bajom nem lett, de azért nem ajánlatos.
2016. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem ajánlatos... viszont a legtöbb nő ezt csinálja. Én is rakok be éjszakára, amikor erős a vérzés, és úgy sokkal jobb. Nekem sem volt mondjuk soha bajom belőle. És nem keltettem fel magamat ezért.
2016. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
41%

hat en fiu vagyok de felnyomok egyet es megnezem hogy lesz e bajom...

ha szeretned... :DDD

(vicc volt mielott komolyan venned :D)

2016. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!