Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Ez normális? 16/L

Nagyon félek! Ez normális? 16/L

Figyelt kérdés

2 éve jött meg először, és azóta nagyjából rendesen megvolt, vagyis persze kimaradt néha meg ilyenek, de eddig nem aggódtam miatta.

Múlt hónapban viszont egy hónapban kétszer jött meg...már akkor is megijedtem, de gondoltam biztos csak a stressz.Most viszont a két menstruációm között(a végétől számolva) 8 nap telt el...Nagyon meg vagyok ijedve, légyszi aki tudja, írja le hogy ez mitől lehet!

Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni!Nagyon nem.



2016. febr. 18. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:

J,a még annyi, hogy ezen a héten Aktil antibiotukumot + szteroidos kenőcsöket használtam, meg antihisztaminos gyógyszereket is kell szednem...Lehet hogy ezektől?

Viszont múlt hónapban nem szedtem semmit, és akkor is kétszer volt meg...

2016. febr. 18. 18:10
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát pedig muszáj lesz elmenned.

Lehet csak valami hormonális probléma miatt van a ciklusod megzavarodva, de lehet más is.


Ha meg valami baj van, időben el kell csípni.


Nem félni kell, hanem cselekedni!

Nyugi!!!! Elhiszem, h félsz, de szedd össze magad és menj el orvoshoz.

2016. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmi bajod, de nőgyógyászatra nyugodtan elmehetsz ennyi idősen, hogy szokd.
2016. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még megvárom hogy rendeződi-e, ha nem, hát majd valahogy ráveszem magam...csak ez olyan ciki..:(

Köszi a válaszokat és a tippeket!

2016. febr. 18. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Tudod, mi a ciki? Ha VISZNEK, mert annyira kivérzel, te liba!
2016. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is ciki ez? 😒
2016. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, nyugi.

A korodban még simán belefér ilyen.

2016. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem normális (főleg ilyen korban,amikor még pontosan azt sem tudom mi történik ott) hogy félek, és kellemetlennek/cikinek érzem, hogy egy nőgyógyász megvizsgáljon.Én nagyon örülök, hogy másnak nincsenek ilyen gátlásai, de ezt nem tudom máshogy érezni, én csak leírtam, hogy mi a problémám.

Azért köszi mindenkinek a kommentet, végül is igazatok van, csak hát...nem kéne ilyen indulatosan.(# 5/7)

2016. febr. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!