Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fura a mensim, pedig...

Nagyon fura a mensim, pedig eddig teljesen normális volt. Nagyon félek! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Először is: 8 napja késik (szerintem soha nem késett még 2-3 napnál többet, lassan 10 éve menstruálok.)

De kb. 2 hete maszatol, és fájdogál a hasam. Betétet kell használjak, de nem jött meg, épp csak pár csepp ilyen barnás trutyi.


Nagyon-nagyon megijedtem. Valakinek csinált már hasonlót? Doki ilyennel kiröhög vajon, vagy érdemes lenne elmenni? (nem szeretnék fogamzásgátlót szedni)


2015. jan. 4. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért röhögne ki? Ő ezért kapja a fizetését, ha meg kiröhög, azt a "dokit" szépen ott is hagynám,és máshoz mennék vizsgálatra.

Terhesség kizárt nálad?

2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Terhesség kizárt.


Persze, tudom, hogy ez a dolga, de egy asszisztens ismerősöm van, és ő mondta, hogy egy csomó nőnek teljesen össze-vissza jön, van, hogy egész hónapban vérzik, stb.., szóval szerinte egyáltalán nem kell ezzel foglalkozni, mert "nem vagyunk gépek". De igazából ezzel nem nyugtatott meg annyira.

2015. jan. 4. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért még bőven megnyugodhatsz, mert valóban felnőtt nőknél is simán kimaradhat, ritkán, egy, egy.
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, inkább ez a maszatolás zavar engem...
2015. jan. 4. 16:27
 5/6 anonim válasza:
hany eves vagy hogy nem jon rendesen a havi verzesed?
2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig rendszeresen jött, ez az első eset. 23 éves vagyok.
2015. jan. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!