Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy Klion D100...

Normális, hogy Klion D100 hüvelytabletta után szinte teljesen megszűnt a folyásom?

Figyelt kérdés
Bakteriális fertőzésre írta fel az orvosom a 10 db-os kiszerelést. Múlt pénteken használtam el az utolsót, és azóta szinte nincs folyásom. Előtte úgy általában a nap végére eléggé megtelt a betétem (nem ázott át, pont annyit vett fel, ami kifolyt). Most a nap végére alig van valami. Ez baj?

2014. máj. 23. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert ugye a hüvelyfolyás a hüvely természetes tisztító folyamata.
2014. máj. 23. 13:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyi folyásod volt, hogy betétet kellett használnod ami megtelt?....ez azért nem normális. Az a normális, hogy a nap végére van egy kisebb-nagyobb fehér csík a bugyidon...
2014. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak tisztasági betét, nem az, amit menzesz alatt kell :)


[link]

2014. máj. 23. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor sem normális, hogy akár egy ilyet megtelít... Mint mondtam, max egy nagyobbacska-vastaf csíknak kellene a nap végére lennie.
2014. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ahogy írtad: nagyobbacsak csík volt. Akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam, elnézést. Azt mondod nem normális: 7 éve járok minden évben nőgyógyászhoz, semmi rendelleneset nem talált.


Most, a klion után nincs semmi folyásom, vagy csak nagyon kevés. Ez akkor most jó? :)

2014. máj. 23. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Azt írtad, hogy tele lesz a tisztasági betét. Erre mondtam, hogy nem normális. Szerintem az jó, ha alig van lényeg, hogy legyen és ami fontosabb, hogy szex közben legyen sok.
2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az eddigi erős folyásod nálad nem egyszerűen hajlam miatt volt így, hanem valami bajod volt.

Az, hogy most nem folyik, jó dolog. A Klion jó gyógyszer, valószínűleg elmulaszotta azt, ami volt eddig neked.


Ahogy az előző mondta, ha szex közben elég nedves vagy, akkor az is jó, ha semmilyen érzékelhető folyásod nincs. A hüvelynek nem kell 1L folyadékot kieresztenie ahhoz, hogy az öntisztuló folyamata végbemenjen :)

2014. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nekem a Kliontól lett több folyásom, eddig alig volt, most normális :) Nekem így, neked úgy állította helyre.
2014. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak most ez annyira fura, hogy csak alig van valami, de örülök :)

2014. máj. 23. 17:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi mindenkinek :)
2014. máj. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!