Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára Klion-D 100...

Hüvelygombára Klion-D 100 hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
hüvelygombám van és ez a gyógyszer elvileg jó rá, de érdekelne egy olyan ember véleménye is aki használta már.
2014. jan. 5. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Klion-D egy olyan szer, ami orvosi vényhez kötött. Vagyis nem egy olyan, amit gondolsz egyet, hogy hüvelygombád van és elkezded használni.

Egyébként ki szokták rá írni, de ameddig orvos nem látott, addig igazából azt sem tudod, hogy biztosan milyen kórokozód van és azt sem tudod, hogy éppen szükséges-e ezzel egyidejűleg gyógyszert is szedned vagy mennyi ideig és milyen dózisban kell használni.

Szóval menj orvoshoz!

2014. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval! Ha gombád is van, Te nem tudod, hogy milyen fajta, -mert több is van-, ezért orvoshoz kell menned!
2014. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az orvosom írta fel, de azért gondoltam megkérdezem hogy nektek hatott-e.
2014. jan. 5. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hatott, de végig kellett anno használni, ha jól emlékszem 10 db-ot, bár én bacira kaptam. Úgy tudom, gombára és bacira is jó...
2014. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Látom már elég regi ez a kérdés de remélem valaki tud válaszolni . Nekem is fel írták ezt a huvelytablettat de nekem hozzá kenőcsöt is írtak esetleg valaki tudja hogy ezt rá kell kenni e a tablettára ?
2021. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!