Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez condyloma, genitalis...

Ez condyloma, genitalis szemolcs, HPV?

Figyelt kérdés

Valamelyik elozo kerdesben szo volt a condylomarol, rakerestem, hogy ez mi. Na most rettenetesen megijedtem. A kisajkamon a bor nem sima, olyan mintha kis pici apro szemolcsok lennenek rajta vegig, nem okozott soha semmilyen panaszt, nem is viszketett, ezek nem is vereztek. A borfelszin alapbol ilyesmi, nem kell teljesen simanak lennie mint egy pl egy karon?



[link]


Ezt az egy olyan kepet talaltam, ami talan hasonlit az enyemre, de joval kisebb. Ez a sajat borom vagy condyloma?

Ha az mit csinaljak? Remegek az idegessegtol. :(

18/L



2016. febr. 17. 22:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Persze, megirom.

Egyebkent az elhelyezkedesenel nem volt egyaltalan olyan, hogy kisajkak a csiklo korul. Nem eszleltem tunetet sem. Remelm csak szimpla szemolcs, ha szemolcs.

Sajnos volt mar ra pelda, hogy ugy mentem az orvoshoz, hogy mellrakom van, kozben pedig a tejmirigy allomanyomat tapogattam ki. Koszonhetem a hipochondrianak ezt is. :(

2016. febr. 17. 23:33
 22/26 anonim ***** válasza:
Genitális szemölcsök a kisajkakon is lehetnek, és az esetek egy részében nem okoznak panaszt, de bízzunk benne, hogy nálad nem erről van szó. A tejmirigyeket sokan nézik daganatnak, egy kis egészséges hipochondria viszont gyakran jól is elsülhet, ha emiatt időben észreveszed a bajt. :)
2016. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi baj. :)

Azt mondta az orvos, hogy elsosorban a huvelybemenetnel van condyloma, elofordul kisajkakon is, bar nem is igy neznek ki ezek a szemoklcsok, mint ami nekem van. Azt mondta, hogy nincsen semmi, amit en latok azok a mirigyek. Duzzadtabbak, lehet felfaztam vagy valami gyulladas van, de nem szemolcsok. :)

Rakszurest elfelejtettem kerni a nagy idegessegben.

Nagyon szepen koszonom nektek a megnyugtato valaszokat! :)

2016. febr. 18. 14:10
 24/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben van! :)
2016. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, mielőbb kezeltetni kell.

Szexmentes hónapok............!!!!!!!!!

Nekem 4 éves kapcsolatom ment rá, feltehetőleg tőle kaptam el, több mint egy évig szenvedtem mire beláttam h elkell küldenem a páromat végleg, és így szüntek meg a bajok.

2016. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mit is kéne kezeltetni?
2016. márc. 16. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!