Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez condyloma, genitalis...

Ez condyloma, genitalis szemolcs, HPV?

Figyelt kérdés

Valamelyik elozo kerdesben szo volt a condylomarol, rakerestem, hogy ez mi. Na most rettenetesen megijedtem. A kisajkamon a bor nem sima, olyan mintha kis pici apro szemolcsok lennenek rajta vegig, nem okozott soha semmilyen panaszt, nem is viszketett, ezek nem is vereztek. A borfelszin alapbol ilyesmi, nem kell teljesen simanak lennie mint egy pl egy karon?



[link]


Ezt az egy olyan kepet talaltam, ami talan hasonlit az enyemre, de joval kisebb. Ez a sajat borom vagy condyloma?

Ha az mit csinaljak? Remegek az idegessegtol. :(

18/L



2016. febr. 17. 22:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Voltam mar nogyogyasznal, gyogyszert szedek, mikor vizsgalt szerintem lathatta de nem mondott semmit.

Rakszuresem 2 eve volt, nem volt semmi problema.

2016. febr. 17. 22:35
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre orvos tudna neked válaszolni. Mindég olyan volt a bőröd, mint most? Ha változott, illetve most jöttek elő ezek a kiemelkedések, akkor irány a doki.
2016. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nagyon nehéz megállapítani. A kisajkak hámja alapvetően sima, nincsenek rajta szőrtüszők, ezért úgy gondolnám, hogy nem normális a "göröngyös" felület. A genitális szemölcs gyakran semmilyen panaszt nem okoz, érdemes utánajárni, hogy nálad miről van szó. Nőgyógyászhoz vagy nemigyógyászatra tudsz menni, talán az STD-rendeléssel járnál a legjobban. Élsz nemi életet?
2016. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az elso ilyen emlekem evekkel ezelottre nyulik vissza, kb 13-14 lehette, tehat eltelt 4 ev, akkor vettem eszre. Nem tudom, hogy igy kene e kineznie a boromnek, azt irjak hogy huvelybemenetnel van ez,nekem meg mindket kisajkam bore ilyen. Olyan mintha a borom lenne, de talan a nyelvhez tudnam hasonlitani,annak sem sima a felszine.
2016. febr. 17. 22:40
 5/26 A kérdező kommentje:
Elek nemi eletet igen.
2016. febr. 17. 22:41
 6/26 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmennék orvoshoz, hogy kiderüljön, mi ez, aktív nemi élet esetén egyébként sem árt a rendszeres vizsgálat. Ha budapesti vagy, a Bőrklinika STD-centrumában foglalkoznak ilyenekkel, de oda beutaló kell.
2016. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szolnoki vagyok.
2016. febr. 17. 22:45
 8/26 anonim ***** válasza:
Akkor az nem az lesz. Valószínű a bőröd, csak túlparázod.
2016. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nőgyógyászhoz menj, ő szükség esetén továbbutal máshova. És nyugalom, lehet, hogy semmi gond.
2016. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Probalok most keresgelni googlen OLYAN kepeket nokrol, nekik milyen. Ide nem tudom lehet e linkelni ilyen kepet?
2016. febr. 17. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!