Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez condyloma, genitalis...

Ez condyloma, genitalis szemolcs, HPV?

Figyelt kérdés

Valamelyik elozo kerdesben szo volt a condylomarol, rakerestem, hogy ez mi. Na most rettenetesen megijedtem. A kisajkamon a bor nem sima, olyan mintha kis pici apro szemolcsok lennenek rajta vegig, nem okozott soha semmilyen panaszt, nem is viszketett, ezek nem is vereztek. A borfelszin alapbol ilyesmi, nem kell teljesen simanak lennie mint egy pl egy karon?



[link]


Ezt az egy olyan kepet talaltam, ami talan hasonlit az enyemre, de joval kisebb. Ez a sajat borom vagy condyloma?

Ha az mit csinaljak? Remegek az idegessegtol. :(

18/L



2016. febr. 17. 22:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ha baj van mi a teendo? :(((
2016. febr. 17. 22:55
 12/26 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy úgynevezett lógó szemölcsök vannak rajt. Én mostanában távolítottam el lógó szemölcsöket a testem több részéről. De azok viszonylag egyszerű helyen voltak. No nem mindegyik, mert egyik az ágyéknál volt.
2016. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Van egy par darab ami kituremkedik, a csiklo alatt mindket oldalon, lehet, hogy szemolcs, van par darab a testem tobbi reszen is.

A tobbi lehet,hogy tenlyeg bor, csak olyan gyurott.

Nem tudom...nagyon megijesztett most ez.

Hipochonder vagyok, ha ez szamit. Es nyilvan szamit. :(

2016. febr. 17. 22:59
 14/26 anonim ***** válasza:
Első körben nőgyógyász, amíg hozzá nem jutsz el, addig tartózkodj a nemi élettől, ne használj borotvát, és figyelj oda a higiéniára. A kisajkak nagyon változatos formájúak, így elképzelhető, hogy semmi bajod, viszont mivel azt írod, hogy ez a probléma nem állandó, hanem időnként felbukkan, elképzelhető, hogy van valami eltérés.
2016. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem idonkent bukkan fel, regota ilyen a kisajkaimnak a bore.
2016. febr. 17. 23:00
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne aggódj, valószínűleg semmi bajod. :) Ha 2 éve voltál rákszűrésen, egyébként is itt az ideje a következőnek, akkor erre is rá tudsz kérdezni.
2016. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A fogamzasgatlo receptert is mennem kell 1-2 heten belul. Csak azon morfondirozok, hogy holnap menjek e.

Regota ilyen, nem is foglalkoztam vele, de most nagyon kibuktam.

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Sokat segitettek!

2016. febr. 17. 23:05
 18/26 anonim ***** válasza:
Ess túl rajta holnap, ne rágódj rajta 1-2 hetet, és akkor már kérj egy rákszűrést is! :)
2016. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Csak most ez igy sokk-kent ert, mondjuk ha huzom akkor meg szetvet az ideg. :(

Remelem tenyleg nincsen baj. Koszonom szepen! :)

2016. febr. 17. 23:15
 20/26 anonim ***** válasza:
Szívesen, majd írj, hogy mi volt! :)
2016. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!