Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez kezdjek az igy elrontott...

Mihez kezdjek az igy elrontott vaginammal?

Figyelt kérdés
Ikreket szultem termeszetes uton de az orvos ugy elrontott hogy a gatmetszessem a mai napig faj a huvelyem meg ugy kitagult hogy a parommal mar 4 honapja nem fekudtem le mert o se es en se erzunk semmit :( a tampon kicsuszik belolem...Voltam orvosnal azt mondtak hogy igen nagyon tonkrelettem teve alul es nagyon sajnaljak de nemtudnak mit csinalni :( Ketsegbe vagyok esve hogy igy kell leelnem az eletemet, nem akarom inkabb lennek ongyilkos mert telleg nagyon elvagyok keseredve :( jah es Angliaba vagyok mar gondoltam arra hogy haza megyek es hatha otthon megcsinaljak de mindegyik orvos elutasitot :( intimtornat is csinaltam mar szules elott is de semmi....istenem annyira elvagyok keseredve jah es ez nem mindegy egy darab hus log ki a vaginambol amre az orvos csak annyit mondott ne aggodjak csak a vaginam egy darabja :(

2016. febr. 14. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Bár ha már van 2 gyerek, akkor miért nem próbáltok meg mégegyet, és max felvennétek a CSOK segélyt.

A feléből futná valami kisebb lakásra egy vidéki városban a másik fele meg elég lenne minden problémádra.

2016. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2016. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Annyi penzem van amennyibol eltartom a gyerekeimet plusz hazat tartok fenn....az orvoson keresztul meg ingyenes ez a plasztika mert ok hibaztak...ma kertem uj idopontot nogyogyaszhoz nem fogom hagyni hogy lerazzanak!!!
2016. febr. 15. 19:27
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy ez a válasz paraszt, de ameddig nem hoznak helyre addig csináljátok análba. Igy legalább nem megy tönkre a szexuális életetek legalább a mütétig.
2016. febr. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na én ezért nem fogok szülni.
2017. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!