Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez kezdjek az igy elrontott...

Mihez kezdjek az igy elrontott vaginammal?

Figyelt kérdés
Ikreket szultem termeszetes uton de az orvos ugy elrontott hogy a gatmetszessem a mai napig faj a huvelyem meg ugy kitagult hogy a parommal mar 4 honapja nem fekudtem le mert o se es en se erzunk semmit :( a tampon kicsuszik belolem...Voltam orvosnal azt mondtak hogy igen nagyon tonkrelettem teve alul es nagyon sajnaljak de nemtudnak mit csinalni :( Ketsegbe vagyok esve hogy igy kell leelnem az eletemet, nem akarom inkabb lennek ongyilkos mert telleg nagyon elvagyok keseredve :( jah es Angliaba vagyok mar gondoltam arra hogy haza megyek es hatha otthon megcsinaljak de mindegyik orvos elutasitot :( intimtornat is csinaltam mar szules elott is de semmi....istenem annyira elvagyok keseredve jah es ez nem mindegy egy darab hus log ki a vaginambol amre az orvos csak annyit mondott ne aggodjak csak a vaginam egy darabja :(

2016. febr. 14. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen gyökér henteshez mentél szülni?


Remélem nem fizettél egy vasat se ezek után..


itt már csak a "gátplasztika" segíthet.


Keress egy plasztikai sebészt!

2016. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A plasztika tobb ezer fontba kerul nekem meg egy vasam sincs de mar telleg sok nekem ez az elet :( meg halni volna jo :(
2016. febr. 14. 19:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Csináltasd ukrajnába, vagy törökországba ott minden olcsó..
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg csak plasztika tud segíteni (ha tud). Érdemes lenne hazajönnöd és konzultálni egy magyar orvossal, olcsóbb is itt a műtét, illetve már bocsánat, de itt nem egy kelet-európai bevándorló leszel, aki egy másodlagos senki, így inkább akarnak segíteni.
2016. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Légy szíves keress fel másik nőgyógyászt. Ha valakit elutasítanak, akkor érdemes mást keresni, pl. a kórház vezető nőgyógyászát (prof.), mert ő sok esetben több alternatívát is tud mondani.

Ha csak széttárják a kezüket, akkor gyere haza és itt keress segítséget. Első lépésben nőgyógyászt javasolnék. Aztán meg majd ő továbbít, ha nem tud meggyógyítani.

Se magad miatt, se a családod miatt ne add fel. Biztos vagyok benne, lesz olyan szakember, aki fog tudni segíteni, csak egy kis türelem, aktív keresés és nem feladás kérdése.

Sok sikert a jó orvos megtalálásához és gyógyulást kívánok.

2016. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Debrecenben a női klinikán biztosan csinálnak ilyet. Úgy tudom, az egész országból oda irányítanak mindenkit ilyen jellegű, komolyabb problémával.
2016. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mennek en haza de itt a ket 6honapos lanyom :( Nemtudom mit csinaljak mar voltal mindenhol es leraztak...Szerintem holnap ujra kezdem az egeszet es megyek ujra nogyogyaszhoz es nem engedem magamat lerazni mert igy nem birok elni :( csak bombolni tudok mit egy kis gyerek tobbet sirok mint a ket lanyom egyutt es a parom vigasztal hogy ot nem zavarja de megis mikor utoljara hozza kezdtunk a szexhez ra 5 percre abba hagyta hogy hat folosleges ugyse erzunk semmit :(
2016. febr. 14. 21:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Legalább a lányaid miatt szedd már össze magad!


Amúgy meg nőgyógyász, plasztikai sebész és pszichológus! Ne a problémát, hanem a megoldást keressed!


Ha meg nincs egy kanyi vasatok se, akkor meg nem tudom mire föl vállaltatok be 2 gyereket...

2016. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, rádásul külföldön... Nem értem én sem..
2016. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!