Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázás! Valakinek...

Visszatérő felfázás! Valakinek ötlet?!

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve, időszakosan felfázom... Az utóbbi időben már az antibiotikumtól sem múlott el. Voltam már nőgyógyásznál, minden vizsgálatom negatív. Voltam urológiai szakrendelésen, itt is minden teszt negatív lett. Szedtem 3 féle antibiotikumot, ami szintén csak időszakos tünetmentességet hozott. Fogamzásgátlót is cseréltem, mert arra is gyanakodtam. Van 3 féle tőzegáfonya kapszula amit szedek(nem mindennap) , tőzegáfonya teát iszom. A suliban párnán ülök, és a téli kabátom is hosszú tehát nincs kint a derekam. Mindig figyelek a kis dolgokra amitől kialakulhat... Valakinek valami tanács? Sajnos az orvosok se mondanak semmit , csak hogy igyak sok folyadékot... Együttlét után, azonnal wc-re megyek, és a párom is teljesen baci mentes.. 18/L
2016. febr. 7. 18:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem hatástalanítja. Antibiotikumnak minősül, de igazából nem az. Vizeletfertőtlenítő. Nem befolyásolja a fogamzásgátlót :)
2016. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*HÁÁÁÁLELUJA*
2016. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad tanga típusú fehérneműt viselni és szigorúan előlről hátra irányban szabad se.get törölni.
2016. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!