Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy valami teljesen...

Felfázás vagy valami teljesen más?

Figyelt kérdés

Már voltam többször felfázva, de ez kimerült abban, hogy gyakran kellett pisilnem, néha szúrkált a hasam, és kicsit csípett ha pisiltem. De most 2-3 napja iszonyatosan szúr és csíp minden pisilés végén. Közben nem, csak amikor abbahagyom, akkor kezd el a húgycsövemtől indulva a húgyhólyagomig végigmenni egy szúró érzés, ami vizelés után még néhány percig megmarad, majd elmúlik.

Doki írt fel Sumamedet, de meg sem vizsgált rendesen...Ezt tegnap elkezdtem szedni. Emellé Cataflamot is szedek, és iszok mint egy elefánt.

Valaki volt már haosnló helyzetben? Tényleg csak sima felfázás lehet, vagy valami más áll a háttérben?


2016. febr. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A szépítő kifejezéssel "felfázásnak" nevezett betegség valójában széklet eredetű baktériumoknak a húgyutakba kerülése után jelentkező húgyúzi gyulladást jelenti. Ez egyáltalán nem sima ügy, tessék megfelelő fehérneműt viselni.
2016. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg mehetnél urológushoz.
2016. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valójában két fajtája van, a baktériumtól és a hidegtől, a baktériumos erősebb, de a hidegtől valóbb gyakoribb.
2016. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!