Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás ellen valami ötlet?

Felfázás ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. Sajnos felfáztam háziorvosom gennyet,fehérjét talált a vizeletemben. Elmentem nőgyógyászhoz de nem adott semmi gyógyszert.. azt mondta nem kell... igyak sokat meg áztassam a lábam forró vízbe. ilyenkor mivan?? :/ ez így normális? Mit tegyek?
2014. jan. 10. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Főzz nagyon sok kamilla és csalán teát. 2-3 litert igyál meg naponta belőle! 2-3 nap alatt elmúlik.
2014. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedhetsz tőzegáfonya kapszulát, azt szabad várandósoknak is.Igyál sok folyadékot, és 1 hét múlva érdemes lenne megismételni a vizelet vizsgálatot.

Gondolom nem volt vészes a felfázás azért nem kaptál gyógyszert.vnő

2014. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni. Köszönőm szépen :)
2014. jan. 10. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én is tőzegáfonya kapszulát ajánlom, nekem terhesen ez visszatérő probléma, de ha a népi dolgoktól nem múlik ,monural port igazán felírhatott volna ,ezt írta a nőgyógyászom, 1 tasak este lefekvés előtt, és 1-2 nap alatt meg gyógyulsz...
2014. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én javaslom, hogy menj másik orvoshoz!

Vizelettenyésztést csináltak vagy csak szimpla vizeletvizsgálatot?

Mert a tenyésztésből kiderülne, hogy milyen kórokozó és milyen számban van jelen a vizeletben.

Amúgy én azt gondolom, hogy baromi nagy felelőtlenség volt, hogy nem kaptál gyógyszert.

Ugyanis ilyenkor antibiotikumot kellett volna kapnod, ami kiöli a baktériumokat a szervezetedből.

Ugyanis ami tanácsot kaptál, azzal csak a tüneteidet fogod enyhíteni, de a fertőzés ott marad.

És ha még jobban elszaporodnak a baktériumok, netán még jobban húzódik erre-arra, akkor nagyon könnyen vesemedence gyulladásod is lehet.

Én ezzel nem játszanék, mennék másik orvoshoz, hogy csináljanak rendes vizsgálatot és írjanak fel gyógyszert!

2014. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sima vizeletvizsgálat volt. Megpróbálom ezt a tőzegáfonya kapszulát. Akkora nagy baj csak nem lehet.. akkor biztos írt volna gyógyszert... vagy nemtudom. De megkérdezem más orvos véleményét is. Köszi mindenkinek.
2014. jan. 11. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

A tőzegáfonya kapszula nagyon jó húgyuti fertőzésre, de olyat vegyél, amiben nincs más, mert terhesen sokminden ellenjavallt. A herbáriában vagy gyógyszertárban mindenképp mondd, hogy terhes vagy.

Igyál sok folyadékot.

2014. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!