Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy valami más?

Felfázás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Január elején mensi után megmaradtak a hasi fájdalmak.Elmentem nőgyógyászhoz, aki kézzel megvizsgált és azt mondta felfáztam.Kaptam doxycyclint.Láz egyéb nem volt, csak a hasam alja és a derekam felé fájt tompán.

Beszedtem a gyógyszert , de nem múlt a fájdalom csak enyhült, majd megint megjött a mensim.Most múlt el pár napja, de megint erősödik a fájdalom.

Megyek vissza dokihoz, csak addig valaki hátha modana valamit, még sose volt ilyen jellegű bajom.

Előre is köszi. 34/n



2016. febr. 3. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza vagy menj máshoz. Ultrahang volt? Hasi, hüvelyi? Ne idegeskedj, egy egyszerű alhasi nyikrokcsomó gyulladás is okozhat hasonlót vagy egy ártalmatlan cysta. A jó orvos fontos, aki tiszteli a nőket és akiben megbízol, aki alaposan kivizsgál.
2016. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tb-s dokihoz mentem, most nincs sajátom sajnos.

Nem csinált semmilyen ultrahangot, csak egy vizeletet , hogy terhes vagyok-e.

Utána lementem háziorvoshoz, de helyettesítés volt, konkrétan le se... de azért kértem egy labort.Az 2 hét , tegnap lett kész.Tele van csillaggal, látom hogy pajzsmirigy alulműkődésem is van rendesen.

Ma hozzá lemegyek, talán mond valamit, vagy visszaküld nőgyógyászhoz.

Annyira idegesítő, hogy mindenhol időpont csak 2 hétre előre van, nekem meg fáj.

2016. febr. 3. 11:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Amikor kézzel vizsgált, akkor azt mondta, hogy ciszta nincs mert nem érzi.Amúgy egy szobával van arrébb az ultrahang, de nem vitt át.Szó szerint futószalag volt.

Kinéztem egy dokit magánba, de hozzá csak hétfőn délután tudnék menni legközelebb.

Fel is vagyok puffadva és megmondom őszintén, hogy kivagyok idegileg kicsit, mert több mint egy hónapja fájdogál és rettentően idegesít.

2016. febr. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!