Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, mi lehet ez? SOS 17/L

Nem tudom, mi lehet ez? SOS 17/L

Figyelt kérdés
Iszonyú hasfájás gyötör egy ideje, mindig felfázásra gyanakodtam, de nem mentem orvoshoz.A menzeszem rendesen megjön, egy hete múlt el. A hasam ma is fáj. Olyan érzés, mint mikor meg kell jöjjön, de sürjebben pisilek is és sárgás váladék is jött. Barátommal rendszeresen szexelünk, mostmár szex közben is fáj és utána is jobban. Akár apró mozdulatoktól is benyilal, pisilésnél talán egy nagyon kicsit csíp. Szerintetek mi történik velem, mi ez? Kérlek rendes válaszokat adjatok, ne csak annyit, hogy menjek orvoshoz. Kicsit meg vagyok ijedve, nem tudom mit tegyek. Esetleg valami házipraktika amitől elmúlhat?Kinek volt már ilyen? Segítségeteket előre is köszönöm!

2015. dec. 31. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet gyulladás, fertőzés, gomba. Nem jó ezzel szórakozni, irány az orvos!
2015. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt, vártam vele én idióta, amíg be nem lázasodtam. petefészek gyulladás volt. azonnal orvos, felfog írni gyógyszert.
2015. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akar mehen kivuli terhesseg is lehet, ami viszont halalos is lehet (es mindazok kozul barmelyik is lehet, amiket az elozo valaszolok is irtak, es amik "csak" eletre szolo meddoseget, kesobbiekben rakot, es ezer egyeb sulyos szovodmenyt okozhatnak).

Egyetlen praktikat tudok javasolni, ORVOS mielobb. Ez nem felfazas!!!

2015. dec. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, inkább nem írom le mi volt az ( :D), hónapokig jártam nődokihoz, a 4-ik jött rá, hogy mintát kell venni és így derült ki, mi okozza a problémát. Amúgy a barátodat is el kell küldened orvoshoz, ha fertőzés, mert könnyen visszaadhatja.
2015. dec. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!