Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teszteljek még?

Minii Vikii kérdése:

Teszteljek még?

Figyelt kérdés

November 13.-án kellett volna megjönnie, max 1-2 napot szokott késni. Április es július között szedtem fogamzásgátlót, majd utána nem szedtem, mert szétmentem a barátommal. A lényeg, hogy a menzeszem rendszereződött.

November 15.-én együtt voltam a volt barátommal, de nem védekeztünk, viszont nem ment el bennem (tudom, így is lehetek terhes).

Most hétvége óta furán érzem magam, sokszor szédülök es ha lehajtom a fejem, sokszor van hányingerem. Reggel teszteltem egyet ( a 2db-os xepilbol) és negatív lett.

Ha jövőhétig nem jön meg, tesztelek újra, egyáltalan teszteljek még, vagy ez is korai volt?

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, ha még nem jön meg.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

18L



2015. nov. 24. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, 11 napja késik, akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek, ha terhes vagy. Más állhat a háttérben.
2015. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen májat, és húst, B12 vitamint szedjél, ezek segítik a hormonrendszered. Lehet le vagy fogyva, és attól nem jön meg időben.
2015. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Probalj meg egy masik tesztet. Xepil neha annyira halvanyan mutatja a masodik csikot hogy nem lehet szepen latni..Van egy olyan teszt amire az van rairva hogy golyahir, en azt ajanlanam, dm-ben 700Ft.
2015. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!