Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velemenyeket szeretnek, mikor...

Velemenyeket szeretnek, mikor teszteljek? Van ertelme? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Februarban abbahagytam a gyogyszert. Aztan megjott marc 14 aprilis 2 majus 11 es junius 13an. Azota meg nem jott meg hetfon kellett volna, nekem mindig 1,5 hettel elotte faj a hasam meg a cicim es most csak vasarnap kezdett el. Azota alig birok reggel felkelni ugy faj a cicim, tiszta pattanasos az arcom (eddig is az szokott lenni mikor megjott).

2015. júl. 15. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várj még legalább egy hetet. Ha ez idô alatt nem jön meg,akkor tesztelj. Sok szerencsét! :)
2015. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel késik tesztelhetsz,az is lehet csak par nap (1het) késés van...nalam is elofordult mar persze védekezzünk.

Ha védekeztek megeshet a terhesség ha nem akkor meg plane😊

2015. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vedekezunk :)
2015. júl. 15. 17:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel vasarnap gorcsoltem meg a faj a cicim ezert sajnos letettem a babarol. De most h mar 2 napja kesik :) remelem nem is jon meg :)
2015. júl. 15. 17:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Tesztelj ha terhes vagy,mar kimuttatja akkar delutan esti vizzeletbol is.


Amugy nem bántásból irom hangsúlyozom"én jártam igy sztem többen is" agyilag gatoltam a menstruációt annyira akartam gyereket.

.azert csinálj egy tesztet es megnyugszol ha az vagy pozid lesz ha nem tuti volna meg is jon.


Ird meg az eredményt kivi vagyok.remelek osszejott

2015. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam holnap veszek delutan es pentek reggel pedig tesztelek :) megirom mindenkepp, koszonom hogy oszinte voltal :)
2015. júl. 15. 18:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Mar kivi vagyok nem akarok kiahalni...de nem védekezel én mar nem bírnám ki tett nélkül :)
2015. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat valahol probalon huzni :) felek egy negativ teszttol! De a csaladom penteken koltozik ki kulfoldre es reggel megnezek egy tesztet mert igy indulasnak anyueknak meglepetes lenne :)
2015. júl. 15. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem a létező minden menses előtti tünetem megvolt meg a hasam is fajt.es terhes vagyok
2015. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt jo hallani. Gratulalok nektek :)
2015. júl. 15. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!