Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan teszteljek?

Hogyan teszteljek?

Figyelt kérdés
5 napja kèsik,4 negatív teszt. Általában max 1 percet várok kijelzi hogy negatív ès dobom ki. Viszont olvastam olyanokat hogy valakinek fèl óra múlva előjött mèg egy csík....elvileg az már nem èrvènyes. Akkor mièrt vált pozitivra? Ès az illető tènyleg terhes volt. Várjak több időt vrle?

#terhesség #pocaklakó #teszt #menzesz kèsès
2015. jan. 15. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Uètfőn voltam uh-n teljesen más miatt,ès ax orvos kèrdezte hogy szexelünk e. Csináljak a hèten tesztet. Valami folt látszódott az uh-n. Ldhet hogy petezsák? Tüneteim nincsenek...egy kèt pattanásom lett ami nem szoktt lenni,álmosabb vagyok. Csak este jàrok el sűrűbben pisilni. De ezek se feltètlen arra utalo tünetek
2015. jan. 15. 20:27
 2/3 anonim válasza:

Az orvos csak mondta volna ha kisbabát vársz az ultrahang során nem?! A teszttel pedig 3 percet kell várni bár teszt válogatja, de nem hiszem,

Hogy 1 perc elég. Olvasd el az útmutatót(én is hasonló cipőben járok) pattanás álmosság menzesz előjele is lehet.

2015. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy lehet az orvos nem biztos benne hogy mit látott ès inkább nem mond semmit. Vasárnap tesztelek megint. Digitális teszttel nem kell sokat várni.
2015. jan. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!