Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális anyám reakciója? Mi...

Normális anyám reakciója? Mi lehet ez, nyugtasatok meg :'C

Figyelt kérdés
Régebb óta (már ugy 2 éve) megjelentek a nemi szervemen fehér csomok, a nagyajkaktól kezdődnek és a csiklotol kicsit meszebb végződnek. Megmutattam anyámnak, mert nagyon félek hogy mi lehet, olyanyira hogy néha sirva is fakadok, meg minden este halálfélelmeim vannak... Anyám ezt ugy reagálta le hogy vett egy doboz száritott kamilát, eszeágában sem volt elvinni egy szakorvashoz. Ugy állunk, hogy nekem kell könyörögnöm hogy nézessen már meg egy nőgyogyászal mielött még az elmebajba jutok, és még tünet az is hogy állandó fehér folyásom van. Nemi életem nem volt 14 vagyok

2015. nov. 21. 14:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Fogta magát is kikeresett 3 oldalt a feminán.. ugy néz ki ezzel kell beérnem. Egyszer megmutattam neki a csomokat, most kérte hogy ujra mutassam meg, mert "akkor nem figyelt", de akkor még azt mondta hogy neki is volt ilyen menstruáláskor, és a kamillától elmult.. (a szemembe hazudott). A fejemhez vágta hogy akkor programáljam magamat, és bevágta az ajtot.. Tessék.. a rendelő a városban, nem tudom hol, és azt sem hogyan lehet programálni
2015. nov. 21. 17:12
 12/21 anonim válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz egyedül orvoshoz és sürgősségi ellátás mindenhol van. Anyukádnak nem kell tudni.
2015. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyászhoz nem kell beutaló, felhívod, kérsz időpontot és elmész, ennyi...veled mehet egy barátnőd is a rendelőbe lelki támogatásnak, kint megvár a váróban, amíg vizsgálnak.
2015. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nem tudom miert pattogsz, menj el egyedul. ne mondd mar hogy nem birod a neten kikeresni a varosban levo nogyogyaszat telefonszamat, es megereszteni egy telefont, hogy mikor tudnak fogadni, kell e elojegyzes stb. ( van ahova kell, van ahova nem kell)
2015. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A fehér folyás normális dolig,minden nőnek van a hüvely tisztulását szolgálja.Tini korban jelenik meg akár 9 éves korban is már és a menopauzáig fog tartani (ekkor szünik meg a mensid végleg ez kb 45-55 éves kor).

Színe fehér vagy átlátszó lehet,ha száradni kezd akkor sárga is akár,pici szaga van.

Használj tisztasági betêtet,azt cserélni is tudod akkor a bugyid tiszta marad.Bugyihoz libresse curvefit-et ajánlanám,tangához libresse economyt.Mind 2 tisztasági betét a roosmannban kapható.

A fehér folyás normális,nyugi!!!!!!



A fehér csomók lemoshatók vagy a bőrön vannak,abból állnak ki?

Ha lemosható fehér cuccról lenne szó az szmegma,az mindenkinél termelődik.

Csak mert ha kêzzel széthúzzák az intim részeinknél olyan mintha az libabőrös lenne,dudoros.

Ha ezek a dudorok szêthúzzás,hozzáérés nélkül is feltűnőek akkor tud hogy 14 évesen már egyefül is elmehetsz nőgyógyászhoz vizsgálat céljából,csak tb kártyát,személyit kell vinni.

Nem kell beutaló csak rendelésre elmenni vagy esetleg telefonon előre időpontot kérni.


Egy barátnő,unokatesó is elkísérhet orvoshoz,elsőre női orvost keres.

Ha nincs mód nőgyógyászhoz menned akkor a gyerekorvosodhoz is elmehetsz egyedül és ő is meg tud nêzni akár.

2015. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Írd be googleba nőgyógyaszat és azt a város nevet ahova tartozol és kidob egy csomó címet,de a helyi kórházba is van nődoki.Menj el egyedül vagy barátnővel.
2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sajnos az utobbi, feltünöek :'C Neha megjeleink a tetjükön fehérség ami letörlhető.. Olyan börszinük van, a bőr alatt vannak.. Eleve pattanásos tipus vagyok, azon is elgondolkoztam hogy bepánikolok, mert egy eléggé nagy hipochonder vagyok... Amugy mozgathatoak nem kötött csomok, és enyhén de reagálnak a kamilávval
2015. nov. 21. 19:50
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján ez condyloma lehet(nemi szemölcs). Terjed szexuális úton, de közös törölköző használatával is például. Fontos, hogy sok a tünetmenres hordozó. Így lehet, hogy anyukádnak tényleg csak néha jön ki 1-2. Mindenképp nőgyógyász. Felír valami ecsetelő szerűséget. Hasonló a körömlakkhoz, leszárítja őket (ami a hüvelyben van, ha van,arra krém kell, nem szabad ecsetelni). Amire figyelj a gyógyulás érdekében. Ameddig nem múlnak el, ne borotváld ha eddig tetted, mert még jobban elterjedhetnek. Fugyelj, hogy otthon még véletlenül se használjátok egymás törölközőjét(valszeg így kaptad el). Otthoni praktikák a kezelésre, melyek tényleg segítenek (a kamilla nem fog): kis darab fokhsgymát valagogy oda nyomod/rögzíted vattával rájuk (hüvelybe ne), fülpiszkálót mártsd almaecetbe és gyakran kenegesd őket. Szedj C vitamint. A condyloma a gyengébb immunrendszerű embereknél gyakrabban jön elő. Ha erős az immunrendszered, könnyebben elmúlik. De mindenképp mutasd meg magad nőgyógyásznak / bőrgyógyásznak, az utóbbi is ugyanúgy figlalkozik vele, ha kellemetlennek érzed a nőgyógyászt.
2015. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fokhagymát*
2015. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Hallod, már ne is haragudj...nem tudsz odatalálni a rendelőhöz 14 éves létedre?

1. Google: Nőgyógyászati rendelők.

2. Google térkép, buszok, villamosok.

3. NEM KELL BEUTALÓ!!! Szépen felhívod őket és időpontot kérsz.

4. ELMÉSZ, MERT MÁR MEHETSZ EGYEDÜL 14 ÉVESEN!! Ne anyádnak siránkozz, hanem menj el, különben ha húzod az időt, akkor jó kis fertőzést is elkaphatsz, aztán begyullad odalent mindened.


Ennyire élettelen legyen valaki...

2015. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!