Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexelés közben sűrűn zsibbad...

Szexelés közben sűrűn zsibbad a barátnőmnek a bal keze. Ez mitől lehet? [bővebben lent]

Figyelt kérdés
Ez nem minden alkalommal fordul elő és azért írom ki mert ez lehet a szívroham tünete is. De másokor nem szokott erre panaszkodni csak szexelés közben vagy közvetlen utánna. Lehet hogy valami baja van?

2015. nov. 6. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szívroham tünete? Gondolod minden szexnél szívrohamot kap? Akkor ha még él a barátnőd egy Terminátor.

Egyébként meg menjen orvoshoz ha zavarja.

2015. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az gaz ha a bal kéz zsibbad..neurológushoz kellene mennie.anyukamnak is volt a szívevel baj, neki is a bal karja zsibbadt, ki is hivtuk a mentőt.
2015. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1komoly válaszokra számítottam, úgyhogy szia! #2 köszönöm ezzel sokat segítettél...most hogy ezt írtd eszembejutott még hogy körülbelül kéthetente előjön nála, hogy erősen szúr a szíve. Milyen orvost keressünk fel?
2015. nov. 6. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Kardiológia de lehet hogy a gerinccsigolyáknál van valami nyomás ami miatt zsibbad a kar. Az viszont neurológus azt hiszem.
2015. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A neurologusnak ugy tudom az agy a szakterulete. Ha gerinc, akkor ortopedus. :)

Valoszinu, hogy a verkeringese is rossz.

De igazabol, ha felhivod mondjuk a korhazat es mondod a panaszt, sztem a jo helyre fognak idopontot adni neki, de a kardiologushoz menjen eloszor :)

Addig se igyon kavet meg energiaitalt, a galagonya jo a szivre!

2015. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2015. nov. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!