Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek nem jött meg 3...

Barátnőmnek nem jött meg 3 hónapja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmnek 3 hónapja nem jött meg a menstruációja eddig 2 alkalommal csináltuk egyszer sem csináltuk óvszer nélkül söt elmenni sem mentem el benne kérlek titeket valami tanácsot adjatok nagyon bevagyunk parázva terhességi teszt nem mutatott semmit holnap veszünk újat nagyon szeretném tudni mitől van . A barátnőm 16 éves és már többször késett neki. Tudjuk hogy ilyen korban ez lehet természetes is a menzeszének a beállása de ettől még nagyon félünk jövő héten megy el nőgyógyászhoz azért nem küldtem el hamarabb oda mert nem szólt nekem csak 4 napja kérem adjatok valami tanácsot! Előre is köszönöm?
2015. szept. 18. 00:02
 1/8 anonim válasza:
gelesztás:D
2015. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen tanácsot adhatnánk neked? Várjátok ki a jövő hetet, majd az orvos megmondja, hogy mi lehet a baj. Lehet, hogy semmi, még nem állt be a ciklusa, de az is lehet, hogy beteg. Mondjuk a leányzónak is eszébe juthatott volna előbb, hogy ha már a harmadik menzesze marad el, akkor orvoshoz kéne menni.
2015. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

A teszt az utolsó aktus után 2 héttel volt?

Stressztől is késhet.

2015. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Milyen alkatú?

Nem túl vékony?

Fogyott mostanában?

2015. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi test alkatú 155 cm körüli magas és 45-50 kiló.
2015. szept. 18. 05:55
 6/8 A kérdező kommentje:
És mint mondtam semmi nem változott rajta nem hízott nem fogyott nincsenek rosszul létei teljesen ugyan olyan mint eddig
2015. szept. 18. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gumival csináltátok, ami nem szakadt ki, ráadásul el sem mentél benne (bár ezt nem értem erre mi szükség volt, hiszen pont erre való a gumi), akkor eleve kizárt a terhesség.

A terhességi teszt az aktus után kb. 3 héttől képes kimutatni a megtermékenyülést, tehát ha ez is így negatív lett, akkor duplán nincs mitől tartani.


Nem mellesleg 16 éves korban a menzesz a legtöbb esetben még be sem állt rendszeresre, elég gyakori az is, hogy késik, sőt az sem ritka, ha kimarad egy, vagy akár több hónap is. Természetesen nem árt a szakvizsgálat, de bizonyára nincs miért aggódnotok, semmi baj nem lehet.

2015. szept. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom ezzel megnyugtattal mind a kettonket :)
2015. szept. 18. 16:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!