Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és még nem...

12 éves vagyok és még nem jött meg. Fehérfolyásom 1 éve van. Barátnőmnek ma jött meg és szörnyen érzem magam miatta hogy nekem még nem. Ha minden nap imádkozok hogy megjöjjön az beválhat? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ugyan már ez egyéni. Hidd el nemsokára megjön neked is.

Utána meg az miatt fogsz imádkozni, hogy bárcsak soha nem jött volna meg..

2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Várj.


Az, hogy megjön, csak fájdalommal jár. Miután megjön, azt szeretnéd hogy soha többé ne történjen ilyen.

2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen,de most olyan kislánynak érzem magam :(( ez az imádkozásos módszer nem válik be??
2015. aug. 23. 19:53
 4/22 anonim ***** válasza:
47%

KAMU!!!


Nem szoktam kérdésekhez ezt írni, de ez annyira átlátszó, ilyen ostoba nem lehet egy ember!!

2015. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szornyen erzed magad?!!! Dee rossz..Nekem 14 evesen jott meg..1 eve.Ma is megjott pont es ugy gorcsolok mint a nem tudom mi.Na de gyere csereljunk.

Orulj neki.!!Nem kell beszabalyoznod a nyarat.Tudod milyen rossz ha pl karacsonykor megvan?

Ne ugy kepzeld el hogy,oh beteszek egy kis betetet egesz napra oszt kesz.Nem itt atazhatsz gorcsolsz ingerult lehetsz jonnek azok a bizonyos "loketek". Jo nem biztos hogy nalad is igy lesz csak ra vilagitottam hogy inkabb orulj!!!!Qmugy is 12 vagy meg van boven 3 eved.Nem mindenki ugyan olyan.

Szerintem 3 honap mulva a baratnod is ezt fogja mondani.Nekem 2 evig volt feherfolyasom elotte.En kipattogok amikor megjon.

Imadkozhatsz persze az jo dolog de ne azert h megjojjon.Nyugi

2015. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt utolsó?
2015. aug. 23. 19:56
 7/22 A kérdező kommentje:
nagyon kislánynak érzem magam kb 11 éves korom óta várom:(
2015. aug. 23. 19:59
 8/22 A kérdező kommentje:
ha imádkozok az segítene?
2015. aug. 23. 20:05
 9/22 anonim ***** válasza:

Oké, ha nem kamu a kérdés, szimplán nagyon butuska vagy.

két napja olyan görcseim voltak, hogy majd meghaltam. Első két éjszaka mindig dupla betéttel alszom (egy bazinagy, meg rá egy vastag) de még úgy is átázom, pedig éjszaka fel szoktam kelni cserélni. Nekem tizenöt évesen, pont táborban jött meg először, baromi rossz volt. Aztán a nyáron nem úszhatsz akkor, amikor akarsz, stb...


Inkább azért imádkozz, hogy minél később jöjjön meg. Én azért örülök, hogy nem 12 éves koromban jött meg, nem tudom, hogy bírtam volna akkoriban elviselni.

2015. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mit hogy ertek kerdezo?

A loket: mikor felallsz es erzed hogx valami ki jon loket szeruen onnan lentrol.Ez valamikor elonti a betetet

Gorcsok:amikor faj a hasad az gorcsos szuros es 5x rosszabb.

Elojelek: kipattogas,hasfajas,ingerultseg..stb.

Ismetlem senki se ugyan olyan!!

Es imadkozni jo dolog de ne azert h megjojjon.Ez nem olyan h Istenem kerlek jojjon meg egyszer nem tetszil neked es jajj Istenem muljon el..Nem ilyen..Majd jon ha jonnie kell.

Es ne erezd magad kislanynak emiatt.Ez a felfogas kislanyos👆 amugy meg meg valamilyem szinten kislany vagy szoval😂

2015. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!