Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel annyi fehérfolyásom...

Ma reggel annyi fehérfolyásom lett egyszerre, hogy elázott az egész bugyim és le kellett cserélni. Éreztem, hogy úgy folyt ki mint mikor menstruálok. De nem volt sűrű. Mintha tiszta víz lett volna. Mi lehet, mitől lehet ez? (Nem pisiltem be)

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Erőteljes fertőzés


2. Szex után történt? Akkor a párod "anyaga" jött ki belőled


3. Szülés előtt vagy és elfolyt a magzatvized


4. Ciszta kifakadt


Én amúgy a helyedben nőgyógyászhoz mennék. Fájdalmaid nincsenek?

2015. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2. 3. kizárt..

Nem, nem éreztem semmit..

2015. aug. 5. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még ciszta lehet, néha minden gond nélkül kifakadnak. Nőgyógyász tudni fogja. Menj el, mert ennyi hüvelyváladék gyanús.
2015. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ebből baj is lehet? Máskor is volt mar ilyen vizecses.. mitől fakad ki?
2015. aug. 5. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

A vizes cisztáknak van ilyen "tulajdonságuk". Ilyenkor ugye a petefészekben (általában) van a ciszta, a petefészked tágulékonysága pedig véges, az nem arra lett tervezve, hogy valami növögessen benne, ezért sok esetben kifakad a ciszta és ilyenkor vizes (trutyis) esetleg véres váladék távozik a hüvelyen keresztül.


Nem ijesztgetni akarlak, de igen, a ciszta képes veszélyessé is válni, mer ha nem fakad ki magától (és sok ilyen típusú ciszta is van), akkor képes roncsolni a petefészkedet, ez meg később meddőségi problémákhoz vezethet.


Egy jó nőgyógyász hüvelyi uh-val pillanatok alatt megmondja neked, hogy van-e cisztád és kell-e műteni, vagy elég a kezelés, hátha magától kifakad, de lásson orvos, mert ez nem játék!

2015. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2015. aug. 5. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Tini korban van hogy néha nagy mennyiségű erős váladék távozik a hüvelyből,utána viszont a folyása normális mennyiségű.
2015. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!