Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és még nem...

12 éves vagyok és még nem jött meg. Fehérfolyásom 1 éve van. Barátnőmnek ma jött meg és szörnyen érzem magam miatta hogy nekem még nem. Ha minden nap imádkozok hogy megjöjjön az beválhat? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 19:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
hasfájásom van! és most jött ki egy marha nagy pattanás az arcomon ..ez jelent valamit?
2015. aug. 23. 20:08
 12/22 anonim ***** válasza:
semmit, akármi lehet.
2015. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:(
2015. aug. 23. 20:11
 14/22 A kérdező kommentje:
az számít hogy az anyukámnak mikor jött meg??
2015. aug. 23. 20:12
 15/22 anonim ***** válasza:

Latom teged senki se tud meggyozni..:)

Hat szamithat is akar.

De tudod mit,hat akkor jojjon meg :D ha szeretned.

Kellemes egy 7 lesz ;)

Jaa es ez a kislanyos felfogas nem pedig az hogy nem jon meg

2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
értem:) csak fura hogy ő nem számított rá,nagyon nem
2015. aug. 23. 20:16
 17/22 anonim ***** válasza:

Perszeee,nekem hatott az imatkozás...kb.amikor az én baratnőmnek megjött 9 éves volt,és van közöttünk egy olyan fél hónap(korban)és nekem meg csak rá négy évre jött mwg,néha amikor megjött neki akkor ugye az elején mindíg elmondta és nagyon idegesített én is kislánynak éreztem magam,és én is imádkoztam de csak 13 évesen jött meg.szóval mondhatni hasznalt is mwg nem is,mert Istentől nem ezt kell kérni,vagyis inkabb nem ezért kell imátkozni,hanem normális dolgokért.És eztmost komolyan mondom,csak egy jó tanács:jobb ha imátkozás helyett azt élveznéd ki hogy még nincs(nwem arra gondolok hohy ne imáimádkozz ,hanem arra ,hogy ne ilyenért imádkozz)

Remélem segítettem,ha szertnéd meghalgatlak provátban,mert itt sokan leszólnak téged ,holott valamennyire érthető vagy,nyugi,majd neked is megjön! ;)

2015. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én meg nem csodálkozok rajta hogy várja a mensit,mi is vártuk,a nemiérettség jele,természetes folyamat és teljesen normális hogy nem akar a többiektől fejlődésben lemaradni.Szeretne ő is úgy,olyan ütemben fejlődni,mint a többiek!


Majd meg fog jönni,csak neked több idő kell.


És nyugi nem mindenkinek görcsöl a hasa folyton,vagy fogja fel tragédiának.persze én is örülnék,ha nyáron nem lenne,de ki lehet bírni.Azért tragédiának beállítani se kellene.

2015. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Inkább ne várd, örülj, még nem menstruálsz.
2015. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja jött meg, 11 éves vagyok. Szörnyű.. :( Inkább azért imádkozz, hogy neked később jöjjön meg!
2015. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!