Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laktozerzekeny vagyok, colpo...

Laktozerzekeny vagyok, colpo cleaner laktozos irrigalas?

Figyelt kérdés

Ha laktozerzekeny vagyok,a colpo cleaner laktozos pezsgotabletta irrigalasnal nem okozhat gondot? Nem tudom,hogy összefüggésben van-e.

masik kerdes:

A kellemetlen szagú folyas,viszketéssel mi lehet?A doki 2-3 honapja aztmondta,h rakszuresnel kiderult,hogy candidas vagyok.Illetve hogy valoszinuleg Candida betegségem van (szoval nem ilyen egyszeri huvelygomba,hanem maga a 'tartos' betegség).De a gombához eddig nekem nem társult kellemetlen szag.Mi lehet ez?

3.kerdes: Grapefruit cseppes (Dr.Chen) irrigalas jot tesz?



2015. szept. 28. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejsav nem ugyanaz, úgyhogy használhatod. Én is laktózérzékeny vagyok és még nem okozott gondot. Van ezüstkolloid termék is amit lehet a hüvelybe alkalmazni. Szerintem gombád van.
2015. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi!
2015. szept. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!