Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irrigálás, mivel, hogyan?

Irrigálás, mivel, hogyan?

Figyelt kérdés
Hüvelygomba elleni kapszulától teljesen felborult a pH-m a hüvelyemben. Az irrigálást javasolták. Ehhez milyen kellékek kellenek, és mivel lenne hatásos? Hol tudom őket beszerezni?
2015. jún. 1. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem ki ajánlhat ilyet, attol a helyzet csak rosszabb lesz.Vegyėl speciális hüvejkúpot ami visszaállítja az egészséges hüvelyflorát.

43N

2015. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Hüvelykúpot"
2015. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az irrigálás,a hüvelyflóra rendben tartása elég fontos.Nem kell gyakran,de ha most volt egy gombás fertőzésed,akkor hasznos.Ugyanígy strandolás után is.érdemes.Nem hülyeség.Én a dm-ben szoktam venni,de tényleg nagyon ritkám,max.3-4 havonta.Egy kis tartályba teszel langyos vizet,feloldod benne a pezsgőtablettát,és kis csővel óvatosan kitisztítod.Minden alkatrész a dobozban van.Irrigátorként is kérheted,a pontos márkát,nevét nem tudom.De gyógyszertárakban is van 100%.
2015. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az irrigálás teljesen felesleges, és többet árt, mint használ.

Vegyél Lactofeel hüvelygélt, 7 db kis tubus van benne, este "benyomod" magadnak, és ajánlatos tisztasági betétet berakni, mert reggel kifolyhat egy kicsi. Fontos, hogy közvetlen lefekvés előtt használd, és minél hamarabb feküdj le, hogy ne follyon ki. Drága, asszem 3-4 ezer forintért szoktam venni, de nagyon jó, helyreállít bent mindent.

2015. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász ezt javasolta: [link] Nem olcsó, de tényleg sokkal jobb lett nekem is amióta használtam.
2015. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyátalán nem felesleges,sőt! Ha tudod hogyan és mivel nagyon is hasznos.Folyásnál,esetleg gyulladásnál méhszájsebnél kitűnően alkalmazható kamilla körömvirág és cickafarktea keveréke.1l vízhet másfél kanállal mindháromból.Én hasonló problémával próbáltam ki egy héten keresztül.Hatásos!
2015. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!