Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok/Nők! Menstruációs...

Csajok/Nők! Menstruációs sztorik? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Első Menstruációs, vagy akármelyik menstruációtokból lehet! Cikis sztorik, vagy rossz emlékek a menstruációval kapcsolatban? Hol, mikor, hány évesen, Most hány éves vagy, Mit csináltál, kinek mondtad el, minden ami érdekes, eszetbe jut!

Köszi a válaszokat!



2015. aug. 22. 20:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyszer nyolcadikban átáztam. Fel se mertem állni a székről, de barátnőm izélt hogy ne csináljam már álljak fel menjek ki mosdóba addig ő letörli a széket. szerencsére senki nem vette észre, rajtam pedig fekete nadrág volt. De elég kellemetlen volt akkor is
2015. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 22. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt velem is, mint az első válaszolóval. Akkor nem én vettem észre, hanem egy osztálytársam mondta ,hogy menstruáció szagot érez.. kb akkor jött meg másodjára. Azóta is azon aggódom ,hogy más is érezte-e.
2015. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 25. 21:29
 5/8 anonim válasza:
70%

Nem velem történt , de mégis én lettem az áldozat . A szobatársam (kolesz) ráült az ágyamra és valamit beszélt/mutogatott és mikor felkelt akkor egy nagy piros foltot hagyott maga után a FÓFEHÉR takarómon. Találjátok ki kinek kellett kimosni azt az undoitó vérfoltot.



nekem

(16 volt a szobatársam)

2015. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

U...az rossz

Köszi

Jöhetnek még

2015. aug. 26. 14:10
 7/8 anonim válasza:
94%

Hát nekem is az volt mint az első kettőnek. Átáztam suliban, olyan lett a szék. Szerencsére én is fekete nadrágban voltam és nem vette senki sem észre. 2 óránk volt még szóval kicseréltem a betétet és próbáltam wc-papírral megtörölni (felszívni) a vért ami a nadrágomon volt.

15/L

2015. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!