Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász megfog vizsgálni?...

A nőgyógyász megfog vizsgálni? Többi lent

Figyelt kérdés
13 lassan 14 èves lany vagyok! 2 ève menstrualok es meg mindig akkor jon meg amikor kedve tartja! Sot... mar 39 napja megvan! Kedden megyunk anyummal orvoshoz!! A nogyogyasz megfog vizsgalni?

2015. aug. 21. 01:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ha jol ertem akkor lehet hogy csak vervetel lesz?

2015. aug. 21. 22:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Én azért azt mondom, hogy biztosan meg fog vizsgálni, jobb ha készülsz rá.....
2015. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Gyerek nőgyógyászatra mentek? Ott szinte biztos hogy egy kedves női orvos lesz.
2015. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A női klinikára megyunk! De elvileg kedves a dr. no!

Magamat ismerve kedden fogok a legjobban izgulni hogy mi lesz!! Koszonom a valaszokat! :)

2015. aug. 22. 17:13
 15/21 anonim ***** válasza:
Na mi volt, kedves kérdező?
2015. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves volt a dr.no!

Eloszor a mensesemrol beszeltunk! Miota van meg...rendszeres volt-e...aztan bejelolte egy erre valo tablazaton hogy eros..kozepes vagy gyenge volt-e a verzesem...azok alapjan amit elmondtam!! Nem vizsgalt meg mert menstrualtam ....csak megkellett neki mutatnom a betetet hogy most milyen a verzes....nagyvaloszinuseggel hormonzavar! Elkuldott vervetelre! Kaptam 2 gyogyszert! Aztan mikor az egesz dolog lezajlott ( nem reszleteznem..kicsit hosszu lenne) azutan kell visszamennem hozza!! Akkor lehet hogy megfog vizsgalni es addigra a vervetel eredmenye is meglesz!!

2015. aug. 26. 20:04
 17/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megvizsgál majd de az is lehet hogy a vérvételből látni fogja a hormon szinted és nem fog hozzád érni.


Majd írd le mi volt ha újra hozzá kell menned!


Ügyes voltál!


És volt valami elkülönített\függönnyel elválasztott vizsgáló rész\vizsgálóágy vagy aki bemegy veled az orvoshoz az mindent lát?

2015. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ahogy bementunk ott egybol oldalt volt az asszisztens...es otg volt egy kissebb fal...utana ott volt egy asztal szamitogeppel meg szekekkel ott beszelgettunk...aztan ott volt az oltozo fulke is...es a sarokban volt az az agy!

Tehat nem latnak semmit! :) Nem tudtam eldonteni abbol amit mondott hogy akor megvizsgal vagy nem!! De mar nem parazok..ha megvizsgal akk vizsgaljon egyszer ugy is tulkell esnem rajta! :)

2015. aug. 28. 21:28
 19/21 A kérdező kommentje:

Az agy korul nem volt semmi!! Anyum ugy is kiment volna ha megvizsgal! De ha peldaul egy orvos jott volna be akk nem latott volna semmit...az asszisztensnel levo fal miatt! :)

Ja...majd leirom hogy mi volt :)

2015. aug. 28. 21:30
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát mivel írod vêgül is van fallal elválasztott vizsgálórész így a vizsgalon kívül várakozhat anyukád,ott megvárhat téged.



De nem biztos hogy lesz vizsgálat,lehet a vérvetelből látja a hormonszinted,főkeg ha az elállította a vérzésedet.


Ha meg is vizsgál legalabb nő az orvos és Valószínűleg egy pálcikával a hüvelyből mintát vesz csak ami nem fáj.

2015. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!