Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megteheti ezt az SZTK-s...

Megteheti ezt az SZTK-s nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Lejárt már az 1 év amióta utoljára voltam rákszűrésen, és elmentem felíratni a fogamzásgátló tablettámat, és azt mondta, hogy így nem írja fel.

Szerintem a rákszűrés nem is kötelező, meg mi az hogy nem írja fel a tablettát?


2015. aug. 16. 17:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ugyo előtti!


Figyi pont én vagyok az aki csak akkor szedek gyógyszert,ha valóban muszály,csak úgy nem kapkodok be.


Meg gondold vêgig a fog.gátló hormontartalmú gyógyszer,tehát igazából vérvételből lehet látni,vérből hogy ezek a hormonok megfelelőek e vagy sem!


A kenet vétel eredménye azt mutatja hogy minden rendben van odabent úgymond,nincs fertőzés,nem azt hogy hormonjaid milyen állapotban vannak.


Az a felelőtlenség amikor igen fiatal tini lányoknak csak mert még nem állt be a mensijük rendesen (és ez normálisnak számít)fog.gátlót írnak fel se perc alatt,csak hogy a mensi rendesen jöjjön meg.Na ezek után lehet sokszor megfigyelni hogy a kislányok meghíznak,erősen szőrösödni kezdenek!!!


Az ismerőseim többsége amikor először ment fog.gátlót felíratni az orvos Vérvételre küldte őket.

2015. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!