Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba vagy mi lehet...

Barbiikah2013 kérdése:

Huvelygomba vagy mi lehet ez?! Tobbi lent

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok es korubelul ket honapja sargas zoldes folyasom van. Szuz vagyok felek a nogyogyasztol de az utobbi idoben mar pisileskor is eg a huvelyem korul!segitsetek:(
2015. júl. 31. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszket is vagy csak ég?
2015. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen fertőzés, viszont nem gombát mondanék elsőre.

A sárgás-zöldes folyás inkább bakteriális fertőzésre utal, az meg hogy a hüvelyed körül csípi a vizelet, az pedig gyulladásra utal, gyulladt ott a bőrfelszín.

Ezzel mindenképpen orvoshoz kell menni, akár akarsz, akár nem, akár félsz, akár nem! Ugyanis ha ez a fertőzés elkezd felfelé vándorolni, akkor nőgyógyászati téren petefészek, rossz esetben méhgyulladást okozhat, ha pedig húgyúti téren vándorol felfelé, akkor pedig első körben húgyhólyaghurutot, rosszabb esetben vesemedence gyulladást okoz.

Nem játék, ne az orvostól félj, hanem ne akarj magadnak sokkal durvább problémát, amikor ilyenkor még pár szem gyógyszerrel, kis kenőccsel ki tudnak kezelni!

2015. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért nőgyógyászt keressen fel, amikor férfi. De a válaszod ide is érvényes.
2015. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!