Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most menstruacio lesz vagy...

Ez most menstruacio lesz vagy micsoda? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
7 hete volt egy abortuszom.mielott tamadnatok akartuk babocat de nem volt szivhang..az orvos 5 het tilalmat mondot es kontrolt ez egybe meg volt. Utanna lefekudtunk parommal termeszetesen vedekeztunk kuppal. Masnap elkezdett picit fajdogalni a mellem ami most is tart!nem latszik rajta semmi csak erzem,inkabb mintha gorcsoket ereznek benne. 4 napja egyik percrol a masikra hirtelen gorcsoltem zsibbadtam .. ( ez megszokott volt nalam amikor megjon) de nem jott... Csak barnazas. Ma 5. Napja.. Hol keves hol sok.(nem par csepp) Hol szinte fekete maskor voroses barnas. Neten annyi mindent olvasni hogy meddoseg gyulladas hormonhiany mehenkivuli terhesseg stb. Valaki tudna segiteni mar teljesen ketsegbe vagyok esve .

2015. júl. 18. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!