Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez huvelygomba? (Tobbi lent)

Ez huvelygomba? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!22 eves lany vagyok,es az utobbi napokban tapasztaltam,hogy sargas szinu,turos allagu valadek jon ki belolem.Parommal csak ovszerrel szeretkezunk,felek,hogy ha huvelygomba,nehogy elkapja o is.Egyaltalan nem erzek szuro,csipo erzest,de megis kellemetlen.Semmilyen jellegzetes szaga nincs.Nem szeretnek nogyogyaszhoz menni ha nem szukseges.Tudtok ajanlani valami hazi praktikat,amivel ez megszuntetheto?Es ha megis huvelygomba,mitol kaphattam el?Tisztalkodas rendszeres,parom is ugyanaz evek ota...Segitsetek
2015. jún. 25. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél PH-csíkot vizes oldatokhoz, és mérd meg (kend rá a hüvelyváladékot)! Ha 3,8 alatt van a PH, akkor hüvelygomba, ha 4,5 fölött, akkor bakteriális feltőzés. Ha a 2 között, akkor semmi különös, a hüvelyfrlóra helyreállítja önmagát.

Amíg ez nem biztos, ne kezeld semmivel.


Amúgy mi a szitu köztetek? Hányszor voltatok együtt vele és őneki ez-e az első testi kapcsolata?

2015. jún. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem gomba de valami biztos.

ha már sárga és túrós állagú, az nagyon nem természetes

nőgyógyászhoz meg muszáj lesz elmenned ha nem akarsz nagyobb bajt de te tudod

2015. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sárga és túrós akkor gomba lesz.

Canesten combit vegyél éy néhány nap alatt elmúlik.

Kárt nem teszel vele!

2015. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2015. jún. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!