Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Többi lent!

Mi lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Régóta tartó fehér folyásom van.Kértem kenettenyésztést az orvostól aminek az eredménye:

-kórokozó baktérium negatív

-sarjadzó gomba negatív

-mycoplasma,ureaplasma negatív

-chlamydia antigén kimutatás negatív

-anaerob kórokozó baktérium nem tenyészett ki


Előzőleg bakteriális fertőzésre kaptam gyógyszert azonban nem múlt el,ezért is kértem tenyésztést.Mi lehet ez szerintetek?Teljesen el vagyok keseredve,mert nagyon régóta tart már ez az állapot:(


2015. jún. 17. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A fehér folyás, ha nem viszket, nem bűzös, és valóban fehér (nem sárgás, nem zöldes) akkor teljesen normális. Valakinek erősebb, valakinek gyengébb, olyan mint az izzadás. A leleteid alapján nincs semmilyen kóros eltérés, nyugodj meg, minden rendben van.
2015. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fehér színű és egy picit azért büdös is...viszont szerintem elég durva és nem tartom normálisnak:/

Nem elég,hogy folyik,de kívül az ajkaknál is olyan szokott lenni nem kicsit és van,hogy darabolódik is...maga a folyásom nem darabos de odakerül ugye az ajkakhoz és ott darabolódik stb.Tuti nem kéne ilyennek lennie:( Amúgy azt mondta használjak Lactofeelt.Viszont abból kiindulva,hogy mióta tart ez a panaszom nem vagyok benne biztos,hogy használna,ahhoz meg drága hogy csak úgy megvegyem.Szerinted használhat,érdemes megvennem?

2015. jún. 17. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos te ilyen vagy. valakinek sok van, valakinek kevés, valakinek meg nincs.

nekem is változó van hogy sok van, van hogy kevés, van hogy egyáltalán nincs.

esetleg lehet még candida gomba

2015. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A candida elvileg a sarjadzó gombához tartozik ha jól tudom és az negatív lett.

A folyásom tényleg rettenetesen sok és mint írtam olyan az ajkaknál is ami nem csak hogy zavaró de nem szép látványra sem.Valahogy tényleg nem tűnik ez nekem normálisnak:(


Azt meg tudná válaszolni valaki,hogy esetleg a Lactofeel használhat-e?

2015. jún. 17. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!