Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg a menstruációm.1...

Most jött meg a menstruációm.12 éves vagyok, csak az a baj hogy nem nagyon vérzik. Normális ez? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

Aggódom hogy ez mi lehet. Ma még teljesen rendben volt minden. Miután kimentem a WC-re pisilni, és láttam hogy a bugyimba belefolyt a barna folyás.

Azután nem nagyon vérzett, alig egy csepp, majd este készültem a fürdéshez, és előtte kipisiltem magam, majd kitöröltem, és több vér volt. Normális ez a változás hogy egyszer több, máskor kevesebb ?



2015. jún. 15. 03:47
 1/5 anonim válasza:
Persze,ez teljesen normális. 12 éves vagy. Nekem is akkor kezdődött, 2-3hónapig volt is rendesen mensim azután, (az első zavaros volt) de aztán elmúlt. Fél évig semmi... Elmentem dokihoz és ketten is biztosítottak affelől, hogy nem kell izgulnom. 14 éves koromig még fejlődik a testem a "nővé" váláshoz.
2015. jún. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, örülj neki, hogy csak ennyi van.

Mikor majd egy löketnél átázod a betéted, de fullra, akkor visszasírod ezt az időszakot. :)

2015. jún. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális ez még.
2015. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek !!!
2015. jún. 15. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!