Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mi...

Késik a menstruációm. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már 6 napja késik a menstruációm,a barátommal eddig mindig elérkeztünk,mindig ellenőriztük az óvszert,nem termékeny napokon voltunk együtt mindig. ..mégis lehet hogy valami félresikerült?

Lehet terhesség ?

Nem érzek semmi olyan "tünetet",a melleimen se,csak itt-ott olyan fehéres folyás és fájdalmas,szúró érzést miután pisiltem. ...lehet ez fertőzés is?



2015. jún. 11. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

- terhesség

- ciszta

- lelki ok

- felfázás, fertőzés

- "csak úgy" késik és kész

2015. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kábé négycsillió oka lehet, a legtriviálisabbtól a terhességgel bezárólag. Nekem pl a kánikula berobbanásakor mindig elcsúszik pár napot vagy előre, vagy hátra. Ezek alkati dolgok.
2015. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. .eddig nekem is nagyjából pontosan meg szokott jönni, habárimúlt hónapban is késett. ...meg itt-ott alhasi fájdalmakat is érzek,de amúgy semmi. ...és félek hogy esetleg vlmit elrontottunk, barátommal is szakítottunk,szóval nem örülnék ha bejönne egy nem várt terhesség. ..(17 éves vagyok amúgy)
2015. jún. 11. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak termékeny napokon lehet teherbe esni, csak akkor nagyobb az esély. A gumi mellett is teherbe lehet esni, sajnos. Ezeket jó, ha tudod.

Ezzel együtt nem gondolnám, hogy terhes vagy, inkább hangzik valami fertőzésnek, felfázásnak, ami befolyásolja a ciklust is.

2015. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is, habár a fertőzés se jobb,de azért veszek majd tesztet ha nem jön meg az elkövetkező napokban. ..
2015. jún. 11. 12:41
 6/6 anonim válasza:

megjött azóta? tényleg fertőzésgyanús..

én is aggódom, nekem 4. napja késik. nem feküdtünk le barátommal, petting volt, de nem juthatott el oda.

2015. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!