Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma kaptam meg az első menstruá...

Ma kaptam meg az első menstruációm. Szóval ma még vérzik, és holnap már nem? Vagyis csak egy napig tart, aztán csak 28 nap múlva jelentkezik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy :) Kb. 5-8 napig tart,addig vérzik. Általában nálam a második nap a legerősebb és utána fokozatosan enyhül. A menstruációd első napjától számítva (mától) 28-36 napon jön majd meg következőleg, de az elején nem feltétlenül rendszeres, majd beáll.
2013. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. márc. 16. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:

:) Nagy pillanat. De ilyenkor még az se ijesszen meg, ha csak kevesebb napig tart, vagy nem pont egy hónap múlva fog megjönni megint.

Először nekem nagyon összevissza volt, de egy idő után már rendszeresebb. Persze lehet hogy neked egyből rendszeres lesz. Nem tudhatod.

2013. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 napig normális a menstruáció, és a következő nem biztos, hogy 28 nap múlva lesz, sőt az elején akár több hónap is kimaradhat. Egyébként akiknek már beállt a menstruációjuk, azoknak sem feltétlenül 28 napos a ciklusuk. :)
2013. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem az első 8 napos volt :D és fájt is. valakinek meg 1-3 napos és nem érez semmit. kinek hogy. de függ a bevitt zöldség és gyümölcs mennyiségtől,minél többet eszel ezekből,annál rövidebb a vérzés.


egy ismerősömnek 6 hónapig nem jelentkezett a második. nekem meg pont 28 napra rá :D

olvass a témáról,hátha megtudsz még többet! :)

14L

2013. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor rendszeres lesz majd akkor 25-35 nap között szokott leni.

De neked nem valószínű, hogy azonnal szabályos lesz, mert 16 éves korodik összevissza is megjöhet, sőt hónapokra ki is maradhat. És persze ez is normális.

2013. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. márc. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!