Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni az első menstruá...

Meg fog jönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, minden jel meg van rá. Hónalj szőrzet van és alul is, mellem már kb 3 éve nő, fehérfolyásom is 3 éve van. Tegnap este azt vettem észre, hogy alul az alhasam fel van puffadva és görcsöl a hasam, suliban 1 órát nem tudok végig ülni, hogy ne szenvednék (nem fáj annyira nagyon csak kellemetlen)...Derekam is szokott fájni, belső combom is. És pár napja azt vettem észre, hogy a bugyimban nagyon halvány rózsaszín folt volt. Előre is köszönöm. :)
2013. febr. 7. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100% hogy 1 héten belül megjön:) készülj rá!
2013. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.:)
2013. febr. 7. 20:51
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen,biztos, hogy megfog jönni. Rakj be magadnak betétet.
2013. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2013. febr. 7. 22:33
 5/31 anonim ***** válasza:
Talán hamarabb fogsz menstruálni mint gondolnád, de ha mégsem így lenne, 16 éves korodig ne aggódj! :)
2013. febr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

nekem is kb ezek az adatok voltak 12-13 évesen,mint neked. ehhez képest csak 14 évesen és 3 hónaposan jött meg :(

de neked tuti hogy megjön előbb. ha már volt halványpink folyásod,akkor örülj. nekem az első előtt csak több és nyúlósabb fehérfolyásom lett,csípőre híztam. görcsök nem voltak előtte. én úgy voltam vele,hogy tuti nem menzesz,csak beképzelem magamnak,sőt az se érdekel ha 16 évesen jön,gyógyszerrel. és mi lett? megjött 1 hét múlva :DD

2013. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Ma ugye farsang volt...de már annyira fájt az alhasam hogy gyógyszert kellet bevennem, meg még nagyon fáj az alhasam, derekam és a hátam..:SS 1x úgy éreztem, hogy megjött mert melegséget érzetem és folyást de csak sok fehérfolyás volt...
2013. febr. 8. 19:57
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem már nem tudom hányszor volt olyan, hogy biztos voltam benne hogy na akkor most megjön..(kb nyár óta) de eddig sosem jött meg de már napok óta nagyon fáj és van amikor csak úgy ok nélkül elkezdek sírni...
2013. febr. 8. 20:02
 9/31 A kérdező kommentje:
jaaaaj most nagyon kellemetlen és fáj meg furcsa hangokat ad ki a pocim(nem kell kakilnom)
2013. febr. 8. 20:07
 10/31 anonim ***** válasza:
hidd el,akkor jön meg,amikor nem számítasz rá :) nem lehet hogy hasmenés miatt fáj az alhasad? nekem akkor is szokott.
2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!