Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tudom kínos kérdés,...

Lányok! Tudom kínos kérdés, de tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

Amikor menstruációs napokon nagydolgotok van egy olyan vécén ahol csak papírral tudsz tisztálkodni, ti kitudjátok rendesen törölni? Esetleg mit érdemes használni?


Tegnap kerültem először ilyen helyzetbe, hogy menzeszesen kakiltam közvécén.


2015. jún. 12. 23:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Cseréltem betétet, befújtam magam sprével ne szivárogjon szag. Amint hazaértem beültem a zuhany alá. 16 éves vagyok.
2015. jún. 12. 23:56
 2/7 anonim ***** válasza:
segitnék szivesen, de nem nagyon értem a kérdést. azt értem h nyilvános wc-n csak papir van, nem lehet zuhany alá állni, de attól h megvan miért lehetne nehezebben kitörölni?
2015. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet kapni nedves törlőkendőt és nedves vécépapírt kis visszazárható tasakban
2015. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet csak én vok felkészületlen ilyen helyzetekre. Csak betét volt nálam. Miután végeztem, 10-15öt is töröltem a vécépapirral, igaz h egyrétégü, de nem lettem sokkal tisztább. Letudtam a vécé-zést és mentem a dolgomra.

Otthon úgy intézem, hogy ilyenkor mindig zuhanyozni tudjak, de nem tudtam sokáig tartogatni.

2015. jún. 13. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig legyen nálad nedves törlő. Minden nagy wc után használd menzesztől függetlenül!
2015. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, te minden szrás után zuhanyzol?! Jézusom...
2015. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem fontos a tisztaság és a jólápoltság! Mifelénk ez így szokás.
2015. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!