Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » állandóan visszatérő gombás...

állandóan visszatérő gombás fertőzés? Hogy kerüljem el?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy szinte havonta beteg vagyok, nem jó a szex. vagy épp nem is szexelünk, kellemetlen is. mit csináljak hogy ne jöjjön ki állandóan a fertőzés?
2015. jún. 10. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos? Canesten?éltemódváltás?
2015. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezeltesd ki a partneredet. Ő fertőz folyamatosan vissza.
2015. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
többször voltam dokinál, de a canesten, klion és még egy fajta kúpon kívül nem adtak semmit. de utána jól is vagyok, de jön egy menzesz, vagy szex...vagy bármi és azonnal rossz megint.
2015. jún. 10. 11:40
 4/10 A kérdező kommentje:
a férjem úgy is fertőzhet hogy neki nincs tünete? 4éve vagyunk együtt én kb a felét végig szenvedtem az elmondása szerint neki 2-3x volt tünete.
2015. jún. 10. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Igen, simán.
2015. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mondod komolyan,hogy az orvos egyszer sem írt fel kezelést a férjednek?

Ez felháborító!

2015. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ajjaj!


Menjetek el mindketten egy bőr és nemikortani korházba, készítseket el egy tesztet.

Számos olyan szexuális úton terjedő betegség van, aminél a férfi tünetmesntes és átvadva a nőnek látszik meg leghamarabb.

2015. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
voltunk anno bőrgyógyásznál és ő mindig írt fel 2x2 db gyógyszer, elvileg erős gyógyszer. attól jól voltunk de én mindig visszaesek. köszi a tanácsokat, először most "meggyógyítom" magam, azt változtatok egy kicsit az étrendemen vagy valami. azt ha nem szépen kézen fogom a drága férjem és kivizsgáltatjuk magunkat. köszi még egyszer.
2015. jún. 10. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól mondják előttem, a nőgyógyász ilyenkor a partnernek is fel szokott írni krémet.

Sajnos nekem 3 év tapasztalatom van a témában...és az előző párommal szét is mentünk. Nem volt jó a szex, és sokszor emiatt nem is volt hozzá kedvem. Mert a dörzsölődéstől még jobban égett-viszketett belülről. :( Annak a páromnak nem is volt tünete, és nem is volt hajlandó kezelni magát.

A későbbi párom (férjem) sajnos úgy kapta el, hogy neki is viszketett, és piros pöttyös lett. Kaptunk rá a nőgyógyásztól krémet.

Ezenkívül neked életmód változtatás is szükséges: ne szedj semmiféle antibiotikumot (megfázásra se!), mert az legyengít. Étkezz egészségesebben: ne tápláld cukros lisztes ételekkel a gombát! És hordjál kényelmes pamut fehérneműt (dobd ki a tangákat!), és ne is szőrteleníts egy darabig, mert van hogy az is kihozza...

28N

2015. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. igen hasonló változásra gondoltam én is. a tangáktól a terhességem elején megváltam, pont ilyen okokból, azóta sem hordok, 10 hós a fiam. hát nekünk sem túl jó emiatt a szex. de remélem hamar vége lesz már. köszi neked is :)
2015. jún. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!