Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyi gombás...

Visszatérő hüvelyi gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
még terhességem alatt szedtem össze valahogy.. azóta mindig visszatér.. már nagyon unom. használom a canesten krémet/kúpot.. van vmi végleges megoldás erre a kellemetlen problémára?
2013. júl. 21. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, persze.

El kell menni orvoshoz és nem a Canestennel erőlködni. És most ezzel nem téged bántalak, csak sok orvos olyannyira nem foglalkozik az dolgokkal, hogy nem magyaráznak el sok mindent.

Nem csak candida gomba és nem csak gombás fertőzés létezik, hanem más fertőzések is. Amik ha nincsenek célzottan kikezelve, mindig visszajön a fertőzés. Vagy ha nem magyarázzál el, hogy mi az, hogy hüvelyflóra, mi történhet a flórával, minek a hatására, mit kell ellene vagy a helyrehozatalával csinálni, akkor megint visszajön a fertőzés.

Ha nem páros, tehát partnerrel egyidejű kezelés van, akkor is visszajön.


Szóval el kell menni orvoshoz, tenyésztést kell, hogy csináljanak, mikor az megvan, akkor pedig célzott kezelést kaptok a pároddal. Majd pedig helyre kell állítani a hüvelyflórát és erre vény nélkül lehet kapni számos terméket a patikában.

2013. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod
2013. júl. 21. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendszeresen hasznalsz intim mosakodot, torlokendot , pl strandolas, menzesz idejen akkor nem ujul ki:) meg van az Alkagin huvelykup, gyogynovenyes alapanyagokkal, nem gyogyszeres mint a canesten.. Abbol 4-5 havonta egy kurat megcsinalsz, es szerintem nem fog kiujulni ujra..
2013. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem folyamatosan visszatérő hüvelygombám volt,kaptam sok tanácsot,de a legjobban a diéta vált be:no cukor,no fehérliszt(mondjuk én ezt ugyanúgy eszem),és semmi élesztős! én már 1 éve csinálom és meg szűntek a panaszaim.dokihoz szint havonta jártam de mindíg csak a kupokat kaptam és ugyan úgy visszajött.ha gondolod próbáld ki,nekem ez saját tapasztalat!
2013. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!