Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvelyi...

Állandóan visszatérő hüvelyi fertőzésesetén javasolt diéta miből áll?

Figyelt kérdés
Csak az alkoholra, sajtra, édességre emlékszem, de biztosan vannak más ételek is, amiket nem lehet enni. Melyek ezek?

2013. máj. 13. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a candida diétát, ahhoz hasonló, nem ajánlják a fehér lisztet, fehér cukrot, élesztős dolgokat, tejtemékeket sem, persze legfőképp a szénhidrátokat.
2013. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerüld a fehér cukrot, meg a többit is ha tudod, használj nyírfacukrot (xilit), ne egyél élesztős dolgokat (szinte minden péksüti, kenyér is, de lehet kapni élesztő nélküli kenyeret pékségben, egész jó), az ecettel savanyított dolgokat is szokták mondani, hirtelen ezek jutottak eszembe. Jaj és sok sikert. Én 2 hete fogtam bele h kipróbáljam van-e változás, ha nem eszek ilyeneket, plusz még grapefruitmag-cseppet iszok (vírus- és gombaölő), esténként elnyammogok egy egész grapefruitot, vettem homeós bogyókat is és sajna azt értem el h a fehér folyásom átment túrósba és kijött az orromban bőrgomba. Szóval 1 hétig csináltam, utána bedühödtem h csak rosszabb lett.
2013. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!