Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyi fertőzés....

Visszatérő hüvelyi fertőzés. Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatérő hüvelyi fertőzéseim vannak. Klamidiám volt az elmúlt, utolsó kenetemben e-colit talált az orvosom. Menzesz előtti héten sajna mindig jelentkeznek ujból a tünetek:( Már nemtudom mit tegyek:( beszedem a gyógyszereket minden szép és jó,aztán menzesz előtt elkezdődik megint. Valaki segitsen!Nagyon el vagyok már keseredve:(Szerencsére a tüneteim annyira nem erősek, csak viszketés van néha egy pici folyás.

2012. dec. 24. 12:58
 1/1 anonim válasza:
Fennáll még a problémád? A Saforelle intim lemosót tudnám javasolni, nekem sokat segített, és a Betadine hüvelykúp volt még nagyon hatásos. Nekem ezeket az urológus írta fel, mert a nődoki mindig ugyanazokat a gyógyszereket adta, amikre már immunis lettem.
2013. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!