Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok tampont hordani?

Miért nem tudok tampont hordani?

Figyelt kérdés

Jön a nyár, szeretnék rászokni a tamponra. Vettem ob minit. Amikor felhelyezem kicsit nehezen megy és dörzsöl, de utána nem is érzem... kb 10 percig.. utána úgy érzem hogy csúszik ki, és kellemetlen. Szűz vagyok, szóval lehet valami ezzel kapcsolatos a probléma?

Vagy esetleg van akinek nem jött be az ob, de más tampon igen? Értelmes válaszokat, kérlek :/

L/16



2015. jún. 5. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem toltad be eléggé. Akkor jó ha már nem érzed egyáltalán, kb negyed-fél ujjnyira kell bent lennie.
2015. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüzességnek ehhez semmi köze. Most menstruálsz, vagy " szárazon" próbálod feltolni?
2015. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. Nem helyezed rendesen be. Nem csak le kell zarni, mint egy uveget. A hasznalati utmutatoban kepekkel is jol le van irva. Olvasd at alaposan. Ha egyszer rajossz akkor tutti megszereted a hasznalatat. Ja es egyaltalan nem fogod erezni, maximum, ha mar nagyon tele van.
2015. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon feltolom, de ha jobban akkor már fáj, ezért gondoltam a szűzhártyára... És most vagyok a második napomon.
2015. jún. 5. 15:52
 5/5 anonim válasza:
Erdekes en 12 evesen hasznaltam elsonek minit most vagyok 13 es nekem elsore se fajt. Szerintem te helyezed fel rosszul.
2015. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!