Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a tampont? 14/L

Figyelt kérdés
1,5 éve menstruálok. Próbálkoztam már a tamponnal, de sosem sikerül felraknom. Felmegy egy nagyon picit (1,5-1 cmt), aztán fáj, és nem tudom feljebb tolni. Amikor meg kihúzom, fura érzésem van ott lent, mintha teljesen száraz lennék, és irritál. Miért van ez?
2015. jún. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
több mint valószínű rossz felé próbálod feltolni... akkor próbáld legközelebb meg, amikor a menstruációd közepén vagy tehát nem csak épphogy vérzel, hanem rendesen megvan... amikor tolod fel és fájdalmat érzel akkor lassan óvatosan próbálj "irányt váltani" és így majd rájössz merre is kell tolnod, hogy rendesen fel tudd tenni :) az irritáció azért lehet mert nem szívta meg magát a tampon hisz nem tudtad feltenni és szárazan végighúztad a hüvelyeden ami irritálta, teljesen természetes :)
2015. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :))
2015. jún. 4. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Igen, vagy túl szűk vagy. Amint járt benned egy pénisz, fel fog menni, addig meg max. betétezel.

Velem is ez volt, szüzen képtelen voltam tp-t tenni, mert fájt. :/

2015. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az előző péniszes mar.át ne vedd komolyan, valőszínűleg vágyakozik rá nagyon és mindenről az jut eszébe mint Mórickának a jól ismert viccben.

Ne használd még, hiszen a teljes fejlettségtől is messze vagy, majd 18 éves korod körül már tudni fogod használni.

2015. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-aska, amíg szűz voltam, tényleg nem tudtam tampont feltenni, mert rhadtul fájt. Egy darabig ment, és utána, akárhogy, akármilyen szögben toltam tovább megakadt. Mindenhogy.

24 éves koromig így minden nyaralást a medence partján ücsörögtem végig kis gatyában.


És nem én vagyok az egyetlen, akinek szüzen nem megy fel a tp.


De persze nem kell elhinni.

2015. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-eskének ment.


De a 4-eske fejlettségi marhaságát sem kell figyelembe venned, mert barátnőm a korodban már tamponozott (tornász).

2015. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!