Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lábszőrtelenítés? 14L

Lábszőrtelenítés? 14L

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy kb semmit sem tudok a lábszőrtelenítésről, pedig már szerintem aktuális lenne. Erre a három kérdésemre keresem a választ.

1. Mi az az epilálás és a gyantázás?

2. A borotválásról mi a véleményed? Ajánlanád?

3. Hogy mondjam el anyukámnak, hogy szőrteleníteni szeretném a lábam?

Tudom, nagyon ciki, hogy nem tudom (csak úgy nagyjából) hogy van ez az egész. Kérlek ezt nézzétek el nekem.

A válaszokat előre is köszi :)



2015. jún. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

1: A gyantázás az az, amikor gyantával bekensz egy papírcsíkot, majd lerántod.

2: A borotvát nem mindenkinek bírja a bőre, valakinek kipattogzik.

3: Anyu, szőrteleníteni szeretném a lábam.

2015. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Mondd azt neki,hogy itt a nyár, nem akarod a szőrös lábad mutogatni.

Én epilátort használok, de a gyantát is kipróbáltam régen meg a borotvát,de ez utóbbit már inkább nem. Nekem legjobban az epilátor jött be. Eleinte furcsa érzés volt, kicsit fájt is, meg kellett állnom vagy 5 percenként, de ma már meg se kottyan. Ha jól tudom a gyanta a tartósabb, de epilálni is 3 hetente szoktam és mindig fürdés után.


14 éves koromban már én is bőven szőrtelenítettem, ne legyen benne semmi ciki, hogy megkérdezed anyukádat.

2015. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Mármint nem 3 hetente fürdök. Csak mindig fürdés utánra teszem az epilálást. :D Így értettem. :D
2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A borotválást ne csináld!
2015. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha szörteleníteni szeretnél mindenképpen a gyantát vagy az epilátort használd! A borotva csak erősíti a szőrt ráadásul nem is tartós ( egy héten belül már észrevehetően nőni kezd) Én személy szerint a gyantát ajánlom, igaz kellemetlen,de elviselhető + az idő múlásával egyre kevésbé fáj, valamint :) több hétig is kibírja. Az eppillátort nem probáltam még nem tudom milyen :)

14 vagyok én is. És pár hónapja kezdtem a szörtelenítést.A gyantát használom és nekem teljesen bevált

2015. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat! :)
2015. jún. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!